Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.06.2016 11:07
  • Son Güncelleme: 16.06.2016 12:10

Erdoğan'a hakaret eden profesör kovuldu

'nde girdiği derslerde Cumhurbaşkanı ve seçmene hakaret eden Prof.Dr Zeynep Sayın Balıkçıoğlu, üniversite yönetimi tarafından kovuldu.

Erdoğan'a hakaret eden profesör kovuldu

'nde derslerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ona oy veren seçmenler hakkında çirkin ifadeler kullanan Prof.Dr. 'nun görevine üniversite yönetimi tarafından son verildi.

Bilgi Üniversitesi tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "15 Haziran 2016 tarihinde bazı medya organlarında yer alan ve bir ders sırasında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan hakkında hakaret içeren ifadeler kullandığı belirtilen Prof. Dr. Zeynep Sayın Balıkçıoğlu ile ilgili kamuoyunu bilgilendirmek isteriz.

İletişim Fakültemizde Bahar 2016 döneminde ders saati ücretli olarak çalışan öğretim elemanı Prof. Dr. Balıkçıoğlu'nun üniversitemizle ilişiği; bahsi geçen konunun Rektörlüğümüze intikalini takiben kesilmiştir. İlgili kişinin an itibari ile kurumumuz ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.

Rektörlüğümüz konunun detaylarının incelenmesi ve gerekli hukuki soruşturmaların yapılması talimatını, ivedilikle, vermiştir.

Saygılarımızla duyururuz.

İstanbul Bilgi Üniversitesi"

SON DERECE ÇİRKİN SÖZLER SARF ETTİ!
Bilgi Üniversitesi İletişim fakültesinde Art 301 dersine giren Prof. Dr. Balıkçıoğlu, derste Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ona oy verenlere ağza alınmayacak hakaretlerde bulunmuştu.

Balıklıoğlu derste kullandığı şu yakışıksız ifadelerle Erdoğan ve ona destek veren halkı hedef almıştı: "Bütün o yüzde 50, ben yüzde 50'nin yüzde 80 olduğunu düşünüyorum maalesef, bütün o yüzde 50 de ne yapıyor? Aslına bakarsanız Tayyip Erdoğan olmak istiyor, onun karşı çıkışıyla karşı çıkmak istiyor. Çünkü orada bir karşı çıkış var diye düşünüyor, dolayısıyla ne istiyor, onun gibi olmak ve ona benzemek istiyor. Şimdi Tayyip gibi olmak ona benzemek demek, hırsız olmak, yolsuz olmak, haydut olmak vs. demek aynı zamanda öyle değil mi? Bütün bu değerler, yolsuzluk hırsızlık aslına bakarsanız normalize olmuş oluyor."

kalan karakter 1000

misafir. misafir.

acaba bu öğretim üyesi geçinen önündede prof dr yazan bu kişilerin görevi öğrencilere kin vede nefret aşılamakmıdır.ben bir vatandaş olarak savcılığınharekete geçmesini diliyorum.sözüm ona öğretim üyesi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.06.2016 20:27
TÜRKK TÜRKK

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ....

DERHAL SINIR DIŞI EDİN YASAKLAYIN GİREMESİN BİDA HA TÜRKİYE TOPRAKLARINA

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.06.2016 19:41
vatandaş vatandaş

vatandaşlıktanda çıkartın haini bu milletin ekmeğini yiyorlar hemde bu millete hainlik yapıyorlar böylelerden her şey beklenir

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 16.06.2016 18:08
Ahmet Ahmet

Emekli sandığı da maaşını kesmeli YÖK akademik ünvanlarını da geri almalı. Böylece prof ünvanlı vatan hainleri ahkam kesemezler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 16.06.2016 18:01
nedo nedo

ezik zavallı biri

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 16.06.2016 17:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.