Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.04.2016 00:00
  • Son Güncelleme: 28.04.2016 01:46

Akşener'in kocası hakkında dikkat çeken detay

Devlet Bahçeli'nin koltuğuna göz koyan ancak 'yle bağlantısı ortaya çıkan 'in kocasının sıkı bir Dev-Solcu olduğu hatta Doğu Perinçek'in izinden gidip gazetelerini bile dağıttığı ortaya çıktı.

Akşener'le ilgili şok gerçek ortaya çıktı

'yle bağlantısı olduğu iddia edilen ve eşi hakkındaki bilinmeyenler bir bir ortaya çıkıyor. Son olarak Akşener'in kocası Tuncer Akşener'in Dev-Solcu olduğu ortaya çıktı. Hatta sıkı bir Maocu olan Tuncer Akşener, Doğu Perinçek'in izinden gidip gazetelerini bile dağıtmış.

Peki Meral Akşener'in eşi Tuncer Akşener kimdir? Akşener kocası hakkında bilinmeyenleri şöyle anlatıyor:

Tuncer'lerin evle bizimki aynı bahçenin içinde iki evdi. Sene 1974'tü. Evi yerleştirmiştik. Çok yağmur yağıyordu. Ben pencereden dışarı bakıyorum. Bahçeyi su başmış, bir genç paçalarını sıvamış, çıplak ayakla suyu süpürüyor. Ben bakarken, eşim kafasını kaldırdı, ilk defa öyle gördük birbirimizi.

İlk görüşte vurulmuşuz. O da ODTÜ'deydi. Hazırlık biri bitirmiş gelmişti. Birbirimize ilan-ı aşk etmiştik. Tuncer, sıkı Maocuydu. Eylemlere katılırdı, Perinçek'in gazetelerini dağıtırdı. Hızlı solcuydu yani. Arkadaşlığımız siyasi tartışmalarla başladı.

MERAL AKŞENER KİMDİR ASLEN NERELİ?
Meral Akşener'in ailesi henüz 1.5 yaşında iken Yunanistan'dan mübadeleyle gelmiş ve Kocaeli'ye yerleşmiş. Akşener'in babası CHP'li bir memur, annesinin aile tarafı ise DP kurucularından.kalan karakter 1000

Heşdekçi Heşdekçi

Bahçeli ve Mhp ye Allah kolaylık versin onların bir planı varsa Cenabı ALLAH ında bir planı vardır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır8
cevapla 28.04.2016 17:03
halil halil

mhp yi allah korudu, mhp liler partinize sahip cikin

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır7
cevapla 28.04.2016 15:54
TÜRK TÜRK

çıkarı neredeyse orada olan biri demek ki.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır5
cevapla 28.04.2016 09:18
okur-yazar okur-yazar

dün karşıtmış gibi Milleti birbirine kırdıranların bugün aynı tv ekranlarında omuz omuza ve kendi aralarında can ciğer kuzu sarması olduklarını hayretle ve ibretle izliyoruz. Ne gariptir ki bu birleşme, uç sağ eski tüfeklerinin solun en ucuna doğru kayıp toplanması ile oluşuyor . Şimdi görüp anlıyoruz ki bunlar, hani o geçmişte birbirinin can düşmanı olanlar meğerse aynı kumpanyanın tiyatrocularıymış. Bu tiyatrocuların sahneledikleri senaryolar içinde iki taraftan da ana kuzusu ne gençler telef, ne gelecekler berbat edildi yaşayanlar, ocaklarına ateş düşenler biliyor. Şimdilerde olup biteni ve sonucundaki hedefi bu bakışla görmek, gençlik üzerinden geçmiş senaryoları oynamak arzusu olanları görmek, o fırsatı tekrardan vermemek lazımdır. Bu süreçteki herkese Allah akıl-fikir-vicdan-merhamet versin ve en doğu kararı vermelerini nasip etsin, iyi niyet ve dürüstlükle yola çıkanlara başarı, Milletin geleceği konusunda niyeti kötü, beyinleri kirli olanlara da başarısızlıklar diliyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır1
cevapla 28.04.2016 00:10
Emekli Emekli

Aha, şimdi iş değişir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır3
cevapla 27.04.2016 18:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.