Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 19.03.2016 13:30
  • Son Güncelleme: 19.03.2016 13:36

Provokatör teröre böyle hizmet etti

İstiklal Caddesi’ndeki canlı bomba ile birlikte 5 kişinin öldüğü 20 kişinin ise yaralandığı saldırıda medya provokatörleri yine devreye girdi. FETÖ tarafından finanse edilen haber sitesi saldırıda ölen insanların fotoğraflarını yayınladı.

Provokatör T24 teröre böyle hizmet etti

İstiklal Caddesi'nde gerçekleşen saldırıda ilk belirlemelere göre canlı bomba ile birlikte 5 kişi hayatını kaybetti 7'si ağır olmak üzere 20 kişi yaralandı.

Saldırıyı fırsat bilen provokatör medya ise hemen harekete geçti. FETÖ'nün finansörleri arasında olduğu haber sitesi saldırıda hayatını kaybeden insanların kanlı cesetlerinin olduğu fotoğrafları yayınlayarak terör örgütlerine hizmet etti. Kanlı ceset fotoğraflarını yayınlayarak medya terörünü gerçekleştiren provokatör site, bu şekilde terör örgütünün saldırılarının amacına ulaşmasına yardım etti.

kalan karakter 1000

vatan sevdalısı vatan sevdalısı

iran idam ederek kurtuldu bizde neden idam yok aç köpeklerin karnını doyur sora sal masum insanları katletsinler oh ne ala

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 19.03.2016 20:11
amcabey amcabey

lanet olsun bu medyaya,ALLAHcc belalarını verecek inşallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 19.03.2016 18:44
Adnan Adnan

Bu site çalışanlarını açık ve gizli finanse eden kaynaklarını en ağır şekilde cezalandırılmazsa bu iş sürüp gidecek,Anlaşma büyük bu alçaklar patlatacak,diğer alçaklar sansüsüz yayınlıyacak derhal bu site ve benzerleri kapatılmalı.Siz terör örgütüne demokrasi diyorsunuz,saçmalık.Demokrasi dedikçe bu şerefsizler azdı.hdp için gereğini yapın,kankaları pyd,ye terör örgütü demeyen,pkk kanallarında vekilleri ile destek verip kolluk güçlerimize hakaret eden chp,yi boş verin Hükümet olarak Mhp ile gereğini yapın Aziz Türk Milleti arkanızda.Sizin demokrasiye çağırdığınız tüm kurumlar bu alçak oluşumun içinde.Bu düşük yoğunluklu bir savaş karşımızda içte ve dışta çok hain var,şartları buna göre değerlendirin Yüce Allah yar ve yardımcınız olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 19.03.2016 16:04
tufan çelik tufan çelik

CIA nın yönlendirdiği NED in finanse ettiği T24 ihanetin kaynak noktasıdır.Hainler için ne münbit bir ülkeyiz.Bunlar toplumsal kanser hücreleridir.Vücüttakine ne yapılıyorsa bunlarada o yapılmalı tüm toplumsal sağlık için.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 19.03.2016 15:56
yasar yasar

cok sert yaptırımlar gelmezse daha cok ınsanımız ölur teröre kım en ufak yardımı oluyorsa bedelı cok agır olması lazım gerkırse ıdam cezası bıle cıkarılmalı yoksa bu teröru zor bıtırız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır2
cevapla 19.03.2016 14:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.