Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.03.2016 12:34
  • Son Güncelleme: 17.03.2016 12:34

İhanet medyası 'yı aklama çabasına girdi

uzantısı TAK isimli uydurma örgütün Ankara'daki saldırıyı sahiplenmesi sonrasında ihanet medyasından BBC Türkçe ve isimli sözde haber sitesi olaydan polisi sorumluymuş gibi göstererek terör örgütü PKK'yı da saldırının dışında tutmaya çalıştı.

İhanet medyası PKK'yı aklama çabasına girdi

Terör örgütü , Ankara Kızılay'da 37 kişinin hayatını keybettiği terör saldırısını uyduruk örgütü TAK'a yıktı.

TAK isimli terör örgütünün yaptığı açıklama sonrası PKK'yı aklama işini FETÖ ile bağlantılı olan ve CIA'nın yan kuruluşu NED tarafından finanse edildiği iddia edilen sitesi devraldı. TAK'ı PKK'dan ayrı bir örgütmüş gibi sunan t24 isimli haber sitesi PKK'yı olayın dışında tutumak için algı operasyonu yaptı. Yayınladıkları haberde "Kurucuları arasında PKK'dan ayrılan bazı örgüt üyelerinin de bulunduğu TAK (Kürdistan Özgürlük Şahinleri/TeyrêBazên Azadiya Kurdistan) örgütü üstlendi." ifadelerine yer verilek terör örgütü PKK'nın olayla alkalı olmadığı vurgulandı.

Tetikçi sitenin operasyon haberine ilk tepki gösteren isim ise gazeteci Nedim Şener oldu:
BBC YİNE İŞ BAŞINDA
Öte yandan İngiliz yayın kuruluşu BBC Türkçe de terör örgütü PKK'yı saldırının dışında tutarak söz konusu saldırıyı TAk'ın yaptığını ve sivilleri hedef almadığını savundu.kalan karakter 1000

Alaiddin Alaiddin

Hepiniz hesap vereceksiniz vatansızlar,ne masum halkımıza bu ihaneti yapan cinayet şebekesi,ne de Gülen'in embesilleri yok olup gideceksiniz,ve bu millet ilelebet bu topraklarda Muzaffer ,mutlu bir şekilde yaşayacaktır

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 17.03.2016 19:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.