;

Nerede ihanet orada

Devletin, terör örgütü PKK'ya yönelik başarılı operasyonlarını hazmedemeyen FETÖ'cü , bu operasyonlarda ölen hain teröristleri masum gibi göstermeye çalışmıştı. Bu ihanet dolu açıklamalara, 'dan destek gecikmedi.

Nerede ihanet orada Ahmet Hakan
Türkiye'nin güneydoğusunu Suriye'ye çevirmeye çalışan PKK'ya tek bir söz söylemeyenler, 'devlet katliam yapıyor' propagandasını yapıyor.
Son olarak 'katil devlet' propagandasının sanat dünyasındaki seslendiricisi olmuştu.

'KATİL DEVLET' DİYEN BİRİ DAHA
Ünlü yönetmen attığı tweetlerle asker/polis şehit eden, okullara bomba atacak kadar gözü dönen terör örgütü için hiçbir şey söylemedi, tek bir eleştiri bile yapmadı ancak konu operasyonları yapan güvenlik güçlerine gelince eleştiri cümlelerini cömertçe kullandı. Kırmızıgül devletin Güneydoğu'da çocukları öldürdüğünü, yaralıları da ölüme terk ettiğini öne sürdü.

"BARIŞ SENİN OMUZLARINDA YÜKSELECEK MAHSUN"
Mahsun Kırmızıgül'e destek 'dan geldi. Bugünkü yazısında Kırmızıgül'e "aldırma" diye seslenen Hürriyet yazarı "Unutma ki barış, 'Bana terörist destekçisi derler" diye pısmadan barışı talep edenlerin omuzlarında yükselecektir, aldırma Mahsun' dedi.

  • 31 Ocak 2016, Pazar 11:20

kalan karakter 1000

yŞl yŞl

her ikiside görevini yapıyor onlardan başka bir şey beklenmez

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.02.2016 04:28
vanlı ali vanlı ali

Aferin Ahmet din değiştirmişsin,hayırlı olsun. tebrikler sana da bu yakışırdı. Dünyanı yıktında ahiretini yıktın.mübarek olsun...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.02.2016 01:05
enar enar

Bu ülkede vatan hainliği ve satılmışlık yarışması mı yapılıyor acaba?

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 31.01.2016 20:23
hayri hayri

Bu hain sürüleri nereden alıyor bu cesareti. Ülkenin yargısı ve güvenlik güçleri niçin seyrediyor. Her şeyi Erdoğan'dan bekliyorlar. Bunların yasa da karşılığı yok mu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 31.01.2016 18:17
Yunus Yunus

Anlamıyorum yani kozkoç aTurkiye Cumhuriyeti Devletinin bu soysuzlara bir yatırımı yokmu arkadaşım kahrımdan öleceğim. bu it suruleri kendilerini adam sanıyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır0
cevapla 31.01.2016 16:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.