Bugünkü
Takvim

'ın künyesi yine değişti

'nün yayın organı 'da 'dan sonra genel yayın yönetmeni yardımcısı da istifa etti. Ekrem Dumanlı gibi kaçacağı konuşulan Kamış'ın örgüt tarafından Almanya'da görevlendirileceği öğrenildi.

  • Güncel
  • 30.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.11.2015 16:30
ABONE OL
Zaman'ın künyesi yine değişti
Fetullahçı Terör Örgütü ()'ne bağlı Gazetesi'nde genel yayın yönetmeni yardımcısı 'ın istifa ettiği ortaya çıktı. Künyede sessiz sedasız değişikliğe giden Kamış'ın yerine Bülent Korucu getirildi. Kamış'ın Almanya'da görevlendirileceği konuşuluyor.

Pensilvanya'dan gelen telefonla görevinden ayrılldıktan sonra Almanya'ya kaçtığı belirlenen Zaman Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni 'nın ardından bu kez de gazetenin yayın yönetmeni yardımcısı ve Zaman yazarı Mehmet Kamış'ın görevinden istifa ettiği ortaya çıktı.

Duyurusu yapılmayan ve sessiz bir değişiklikle gazetenin künyesinden adı çıkarılan Kamış, facebook hesabındaki genel yayın yönetmeni yardımcısı ibaresini de 'yazar' diye değiştirdi. Aynı yöntemi daha önce istifa eden Ekrem Dumanlı da yapmıştı.
Kamış'ın yerine Aksiyon Dergisinin yayın yönetmeni Bülent Korucu getirilirken, yapılan değişikliğin Zaman'ın son dönemlerdeki Almanya'ya yerleşme planının bir parçası olduğu iddia ediliyor.

KAMIŞ, ALMANYA'YA MI GİDECEK?

Genel yayın yönetmeni yardımcılığı görevinden istifa eden Mehmet Kamış'ın Almanya'da görevlendirileceği iddia ediliyor. Medyasını Almanya'ya taşıyan Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) yeni yapılanma ile birlikte Ekrem Dumanlı ve Mehmet Kamış'ı buradaki medyanın sorumlusu olarak görevlendirileceği gelen duyumlar arasında.


kalan karakter 1000

rıza rıza

kaçmamaçma yok birader,fettoun sohbetine gidiyorlar,sohbetten sonra dönecekler , tabi israilden yağlı kemiklerini aldıktan sonra

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.11.2015 21:33
efe han efe han

bırakın şu hainlerin sayfaları boş kalsın.böyle bir ahlaksız çete devletini milletini satacak ölçüde ahlak yoksunu örgüt bir pkk birde bunları gördük.bunlar pkk dan da daha alçak çünkü inananları kandırarak soydu.pkk nın ahlakı o anladıkta ya size ne oldu yazıklar olsun battıkça batın yok olun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.11.2015 21:07
ay ay

kaçacağına tövbe et belki senin için daha iyi olur

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 30.11.2015 16:44
ay ay

olabilir galiba durumu o

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 30.11.2015 16:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.