Bugünkü
Takvim

Mahkemenin kararı

Tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni 'ın itirazı mahkeme tarafından reddedildi.

  • Güncel
  • 30.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.11.2015 18:21
ABONE OL
Mahkemenin Can Dündar kararı
Tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Ankara temsilcisi Erdem Gül'ün avukatları aracılığıyla tutuklamaya yaptıkları itiraz, İstanbul 7. Sulh Ceza Hakimliği'nce "Usul ve kanuna aykırı hiçbir yön bulunmadığı ve kararın yerinde olduğu" gerekçesiyle reddedildi.

7. Sulh Ceza Hakimliği, itirazı üst mahkemeye gönderdi.

KARARI ÜST MAHKEME VERECEK
Gazeteciler Dündar ve Gül'ün avukatları, bugün sabah Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelerek tutuklamaya itirazda bulundu. İtirazı değerlendiren İstanbul 7. Sulh Ceza Hakimliği, "İtiraza konu tutuklama kararında usul ve kanuna aykırı hiçbir yön bulunmadığı ve kararın yerinde olduğunu" belirterek itirazın reddine karar verdi. Hakimlik, dosyayı bir üst mahkeme olan İstanbul 8. Sulh Ceza Hakimliği'ne gönderdi. Son değerlendirmeyi, üst mahkeme yapacak.

kalan karakter 1000

oğuz göktürk oğuz göktürk

yaygaraya gerek yok suçu yoksa çıkar kimler çıktı.suçlu olan zaten kaçıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.11.2015 18:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.