Bugünkü
Takvim

Erdoğan'dan Putin'e sert yanıt

, Rusya'nın ileri sürdüğü iddialara sert yanıt verdi. DAEŞ'ten petrol alımı iddialarıyla ilgili Erdoğan, "Lafla olmaz belge varsa ortaya koysun. Biz petrol kaçakçılığını yapanları enseleriz. İspat edilirse ben bu makamda durmam Putin'e de bunu soruyorum: Sen o makamda durur musun?" diye konuştu...

  • Güncel
  • 30.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.11.2015 21:43
ABONE OL
Erdoğan'dan Putin'e hodri meydan
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

RUSYA ÖNCE BUNU AÇIKLASIN
Türkiye DAİŞ'ten petrol alıyor yakıştırması ahlaki değil.DAİŞ terör örgütünden petrol alan kişilerden bir tanesi Rus ve Suriye vatandaşı olduğu, Amerikan Hazine Bakanlığı tarafından söylenilen George Hasasi'dir. Bunu Amerikan Hazine Bakanlığı da açıkladı. Önce bunu açıklasınlar. İftiralarla bunlar yürümez.

PUTİN'E HODRİ MEYDAN
Burada çok çok iddialı bir şeyi de ortaya koyarım. Böyle bir şey ispat edildiği anda bizim milletimizin asaleti şunu gerektirir. Ben bu makamda durmam ama sayın Putin'e diyorum, 'sen o makamda durur musun?' Bu kadar açık bunu konuşuyorum. Bugün bunu buradaki bazı liderlerle de paylaştım. Bugüne kadar yasal yollardan petrol almışızdır.

ETEKLERİNDEKİ TAŞLARI DÖKSÜNLER
(Rusya'dan yapılan açıklamalar) Biraz sabırlı olalım. Biz duygusal davranmayalım. Bütün bunların hepsini görelim. Eteklerde ne kadar taş varsa dökülsün, ondan sonra bizde de varsa birikmiş taşlar, biz de dökmeye başlarız.

Devlet arasında böyle uzun uzadıya iplerin koparıldığı şeyler olmaz. Mümkün olan o bağı tutmaktır. Biz o bağı korumaya çalışıyoruz. Rusya bunu nasıl sürdürecek bunu bilemem. Bizde gelişmelere göre bir yol izleyeceğiz.

kalan karakter 1000

necmiu necmiu

herkes anladı putin anlamadı IQ su kac bunun

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 01.12.2015 10:35
hasan hasan

ehey be dunya lıder gorsun lıder bak nedıyor acıkladıklarını belgelerle ısbat etsınler ben bu makamda durmam sıkıyorsa aynı lafı putın de soylesın soyleyebılırmı elbette hayır dunya lıderını yurt ıcınde tenkıd edenler aynı makamda sız olsaydınız aynı lafları edebılırmıydınız gelın bıraz ınsaflı bıraz da ınsan olun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 01.12.2015 07:27
yŞl. yŞl.

reis doğru dıyordur

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır0
cevapla 30.11.2015 23:47
izlenimler izlenimler

Ve Afra Tafra Putin dünyanin 5 den büyük oldugunu ögrendi

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 30.11.2015 21:53
dervas dervas

dogrudur deasin petrolünü satin Alan putinin ta kendisidir putine soruyorum terörist örgütlerine silahlari satiyorsun peki karsiliginda senetmi yoksa cek mi aliyorsun yoksa petrollemi hesabi ödüyor teröristler Putin senin de Masken düstü bakalim daha nereye Kadar
DDR ajani Putin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 30.11.2015 21:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.