Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 27.11.2015 12:49

Rus Büyükelçiliği'nden küstah paylaşım

Rusya’nın Londra Büyükelçiliği, resmi Twitter hesabından 'yı aşağılayan küstah bir resim paylaştı.

Rus Büyükelçiliği'nden küstah paylaşım
"Birinci Dünya Savaşının 100'üncü yıl dönümünü anıyoruz. 1915'ten muhteşem bir Rus poster sanatı" notuyla paylaşılan resimde, cüce olarak çizilen bir paşasının Rus askerine vurmaya çalıştığı, Rus askerinin ise onu hiç önemsemediği görülüyor.Kimi sosyal medya kullanıcıları paylaşımın diplomatik kriz yaratabileceğini aktardı. Rusya'nın Londra Büyükelçiliği'nin ise paylaşımın üzerine, "Birinci Dünya Savaşı'nın yüzüncü yılında anma: 1915'den muhteşem bir Rus poster sanatı" diye yazması dikkat çekti.

Paylaşım, sosyal medyada büyük tepkilere yol açtı.

kalan karakter 1000

MURAT MURAT

bu tip hataya israilde düşmüştü bir zamanlar alcak koltuk yüksek koltuk şovu yapmıştı şimdi herkezden tokat yiyo rusyada oşekilde olmasın İSRAİL DEVLETİNİN HAVA SINI ALDIK ŞİMDİ RUSYANIN HAVASINI ALMAKTAYIZ İNŞALAH DİYER ÜLKELERDE BUNLARDAN DERS ALSIN 3. YÜ BEKLEMESİNLER DÜNYADA HAVALI HAVALI AHKAM KESENLERİN İTİNAYLA HAVASI İNDİRİLİR

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.11.2015 01:02
ömerr ömerr

EY TÜRK MEDYASI sizin elinizde 1887 yani 93 harbi diye bilinen rus harbi yani erzurumlu nene hatunun ve asil türk kahramanlarının o rus köpeklerini bozguna uğrattığı hiç bir belge yokmuda yayınlamıyorsunuz ya da benmi görmüyorum .yayınlayın bol bol yazın hatta baş sayfalarda yayınlayınki yeni nesil rus köpekleri görsün de o karikatürün yalan olduğunu kimlere kafa tuttuklarını öğrensinler. ..haydi vatan sevdalısı. yayın organları boş durmayın haydi babam...kalemlerinizi de silah olarak kullanın küffara karşı....

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 28.11.2015 00:26
RIFAT RIFAT

Biz sizi çok önemsiyoruz necisler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.11.2015 22:44
mehmet kaplan mehmet kaplan

merka etmeyin siz onlara sadece afganistanı hatırlatın zaten çıldırırlar.çünkü mahvoldular resmen yenildiler.ama şimdi efe kesiliyorlar hiç birşey yapamazlar.mevla görelim neyler neylerse güzel eyler demiş mevlamız.siz sadece dua edin ve bunların sonunu görün.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.11.2015 22:38
Yavuz selim Yavuz selim

yavrum o eskidendi. mazide kaldı. sizi muhatap bile almıyoruz almayacağızç Allahın izniyle kırım hanlığımızla muhatap olacaksınız. Türkler liderliğindeki Büyük İslam Devleti kuruluyor, haçlılar çıldırıyor. tam bin yıl sonra Türkler haçlı seferlerini ikinci kere püskürtüyor Allahın izniyle. avrupanın hasta adamı rusya kaçarı yok dağılacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.11.2015 22:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.