Bugünkü
Takvim

'tan bir müjde daha!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı , Yenikapı'da dokuz bin metrekarelik bir çadırın yapıldığını açıkladı.

  • Güncel
  • 27.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.11.2015 19:03
ABONE OL
Kadir Topbaş'tan bir müjde daha!
Sinop'un kültürünü ve tatlarını İstanbullular ile buluşturan 2'nci Sinop Tanıtım Günleri resmi açılışı gerçekleştirildi. Açılışa katılan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı , "Bir dahaki yıla yetişmesini arzu ettiğimiz Yenikapı'da dokuz bin metrekarelik bir çadır yapıyoruz, bu tür aktiviteleri artık orada gerçekleştireceğiz "dedi.

Tanıtım günlerini Sinop'un kültürel değerlerinin yansıtılmasında büyük önem taşıdığını ifade eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "Sinop Türkiye'nin incisi, çok farklı bir yerde güzel bir kentimizdir. İstanbul'da bu kültürel faaliyetlerin yapılmasını ve geleceğe taşınmasını önemsiyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak bu desteği her zaman vermekteyiz. Buradaki aktiviteler geleceğe yürürken değerler ile hareket etme anlayışı vermektedir, bu bakıma da önemli buluyoruz. Bir eksikliğimi söyleyeceğim Sinop'a hiç gitmedim. Bir dahaki yıla yetişmesini arzu etiğimiz Yenikapı'da dokuz bin metrekarelik bir çadır yapıyoruz, artık orada bu tür aktiviteleri gerçekleştireceğiz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.