Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 27.11.2015 18:16

dan açıklaması

İstanbul Cumhuriyet sı Hadi Salihoğlu, Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ile gazetenin Ankara temsilcisi Erdem Gül'ün tutuklandığı soruşturmanın, anayasal teminat altında bulunan "basın özgürlüğü" ile hiçbir ilgisi olmadığını, kişi hak ve hürriyetlerini ihlal edecek hiçbir tavır içerisine girilmediğini bildirdi

Başsavcıdan Can Dündar açıklaması
İstanbul Cumhuriyet sı Hadi Salihoğlu, Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ile gazetenin Ankara temsilcisi Erdem Gül'ün tutuklandığı soruşturmanın, anayasal teminat altında bulunan "basın özgürlüğü" ile hiçbir ilgisi olmadığını, kişi hak ve hürriyetlerini ihlal edecek hiçbir tavır içerisine girilmediğini bildirdi.

Başsavcı Salihoğlu, Can Dündar ile Erdem Gül'ün tutuklandığı soruşturmaya ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Hadi Salihoğlu açıklamasında, "Soruşturmanın anayasal teminat altında bulunan 'basın özgürlüğü' ile hiçbir ilgisi bulunmayıp, kişi hak ve hürriyetlerini ihlal edecek hiçbir tavır içerisine girilmemiştir. Şüpheliler gözaltına alınmaksızın, telefonla aranmak suretiyle Cumhuriyet Başsavcılığımıza davet edilmişlerdir" ifadelerini kullandı.

Şüphelilerin habere konu görüntüleri nereden temin ettiklerine yönelik soruşturmanın devam ettiğini de belirten Salihoğlu, bu soruşturmanın en kısa zamanda sonuçlandırılacağını kaydetti.

kalan karakter 1000

murat murat

paraleciler hesap verecek.vermeye başladılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.11.2015 16:45
yusuf yusuf

şimdi hesap verme zamanı can dündar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.11.2015 16:44
mustafa mustafa

yetmez bu işin içinde olan dier gazetecileride alın içeriye.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.11.2015 16:44
zafer zafer

çürüsün hapishanede çıkamasın inşallah birdaha.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.11.2015 16:43
hasan korkmaz hasan korkmaz

inşaallah orda ihtiyarlarsın hainler duamız budur

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 28.11.2015 01:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.