Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 26.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 26.11.2015 11:05

Rus medyası kendi kendini trolledi

Rus savaş uçağının ihlal sonrasında düşürülmesinin ardından Rusya tarafından yapılan suçlamalar ülke basınında geniş yer buluyor. Türkiye ile DAEŞ arasında bağlantı kurmaya çalışan Putin'e yakın Russia Today skandal bir habere imza attı. 'ın Aksaray'daki bir lokantanın sahipleri ile çektirdiği fotoğrafı, DAEŞ ile sözde ortaklığın kanıtı olarak gösterdi.

Rus medyası kendi kendini trolledi
Rusya tarafından Türkiye'ye yapılan suçlamalara ülke medyasında geniş yer ayrılıyor. Türkiye ile DAEŞ'in arasındaki sözde alışverişi kanıtlamaya çalışan Russia Today skandal bir habere imza attı.

Rus devlet TV'sinin desteklediği Putin'e bağlı bir yayın organı olan Russia Today, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu 'ın fotoğrafını petrol ticaretine belge olarak gösterdi.
DAEŞ DEDİĞİ AKSARAYLI LOKANTACILAR
Haber7'de yer alan habere göre, "Ankara'nın DAEŞ'le petrol ticareti" başlığıyla duyurulan haberde yer alan fotoğrafta, Bilal Erdoğan'ın yanındaki kişiler Aksaray'da lokanta işleten Hataylı iki kardeş olan İsmail Kember ile Ali Kember. O fotoğrafı sosyal medya hesaplarında paylaşan bazı Türk vatandaşları da Rusların haberinde referans oldu.

kalan karakter 1000

elit hurdacı elit hurdacı

kormayın arkadaşlar allah cc nemrutu bi sinekle mahvetti. allahın cc üstünde bi güç yok.

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır2
cevapla 26.11.2015 13:50
ali hasan ali hasan

adamlara nükleer santral yaptırıyorsunuz bu olaydan sonra santraali dört dört lük yapacaklarına inanıyorsanız cok aldanıyorsunuz demektir

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 26.11.2015 13:09
Oğuz Oğuz

Ruslar da bizim iç çaresizler gibi yalana başvuruyor demek, adamlar elle tutulur bir suçlama bulamıyorlar, ne kadar haklı ve doğru olduğumuzun göstergesi değil mi, Erdoğan neden yıkılamıyor sorusunun cevabı aynı zamanda bu...

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır1
cevapla 26.11.2015 13:05
hım hım

Türkiyenin kimseyle ortaklığa ihtiyacı yoktur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır2
cevapla 26.11.2015 12:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.