Bugünkü
Takvim

Kabinede iki kadın bakan sürprizi

Başbakan Davutoğlu'nun açıkladığı kabine listesinde dikkat çeken isimler kadın bakanlar oldu. Yeni bakanlardan , ise oldu.

  • Güncel
  • 24.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.11.2015 14:39
ABONE OL
Kabinede iki kadın bakan sürprizi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 64. Hükümeti kurmakla görevlendirdiği Başbakan Davutoğlu, yeni kabine listesini açıkladı. Kabinede iki kadın bakan yer aldı. , oldu.SEMA RAMAZANOĞLU KİMDİR?

AK Parti'nin kurucularından Denizli milletvekili Dr. Sema Ramazanoğlu, parti kurulduğundan bu yana geçen 13 yıllık süreçte ilk kez 1 Kasım seçimleri için milletvekili adayı gösterilmesini, "başörtüsü mücadelesinin taçlanması" olarak gördüğünü söylemişti.FATMA GÜLDEMET SARI KİMDİR?
Aktif siyaset hayatına 2008 yılında AK PARTİ Çukurova Kurucu İlçe Başkanı olarak başladı. 2011 yılı genel seçimlerinde Adana 7. Sıra milletvekili adayı oldu. 2012 – 2014 yılları arasında AK PARTİ Adana İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı görevinde bulundu. Milletvekili aday adayı olana kadar bu görevine aralıksız devam etti.

kalan karakter 1000

X X

MAŞALLAH.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.11.2015 21:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.