Bugünkü
Takvim

vatandaşların ziyaretine açılıyor

, internet üzerinden bireysel olarak yapılacak başvurular yoluyla vatandaşların ziyaretine açılıyor.

  • Güncel
  • 24.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.11.2015 19:56
ABONE OL
Külliye vatandaşların ziyaretine açılıyor
AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, vatandaşlar 'ni ziyaret için başvurularını, Cumhurbaşkanlığının resmi internet sitesinde yer alan "Külliye Ziyareti Başvurusu (http://ziyaret.tccb.gov.tr/)" linki aracılığı ile gerçekleştirebilecek.

Sadece internet üzerinden yapılacak başvurular, TC Kimlik No ve iletişim bilgileri girilmek suretiyle yapılacak.

Başvurunun ardından vatandaşlara, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın programına ve başvuruların yoğunluğuna göre belirli seçenekler sunulacak ve başvuru sahiplerine kesin teyit için son bildirim, telefon üzerinden Halkla İlişkiler Başkanlığı'nca yapılacak.

Ziyaretlerin cuma günleri, öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere iki grup halinde gerçekleşmesi planlanırken, her bir grubun yaklaşık 40 kişiden oluşması, ziyaretin rehber eşliğinde ortalama 90 dakika sürmesi öngörülüyor.

Vatandaşlar Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ziyareti kapsamında sırasıyla idari binalar, Külliye bahçesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın makamının da bulunduğu ana binanın zemin katı ve halihazırda halkın kullanımına açık olarak hizmet veren Beştepe Millet Camisi'ni gezebilecek.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, gruplar halinde gerçekleşen kabuller ve resepsiyonlar vesilesiyle de halen vatandaşlar tarafından ziyaret edilebiliyor.

kalan karakter 1000

X X

MAŞALLAH.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 24.11.2015 21:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.