Bugünkü
Takvim

'den Türkiye'ye sürpriz

2. Başkanı yarın Ankara'ya geliyor.

  • Güncel
  • 23.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.11.2015 18:07
ABONE OL
ABD'den Türkiye'ye sürpriz ziyaret
Suriye'de Türkmen Dağı'na dönük saldırılar devam ederken karargahı, 'den dikkat çekici bir konuğu ağırlamaya hazırlanıyor. ABD Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Paul Selva yarın Ankara'ya gelecek.

ABD Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Paul Selva'nın resmi temaslarına çarşamba günü başlaması ve bu kapsamda Genelkurmay Başkanlığı karargahında İkinci Başkan Orgeneral Yaşar Güler ile bir araya gelmesi bekleniyor.

Selva'nın Ankara'daki temaslarında ana gündem DAEŞ'le mücadele ve Türkiye'nin sınır güvenliği olacak.

ABD Genelkurmay İkinci Başkanı Selva'nın Ankara inde Türkmen Dağı'na havadan Rusya'nın karadan ise Esad'a bağlı güçlerin sürdürdüğü saldırıların da gündeme gelmesi bekleniyor.

kalan karakter 1000

öz.t. öz.t.

ne isi var turkiyede senelerdir serbest bölge diyoruz yok diyorlar kabul etmeyin bunlari natonun da cilki cikti.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.11.2015 20:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.