Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 22.11.2015 16:11

'dan 'nin talebine ret

'li İdris Baluken, Nusaybin'de PKK'ya yönelik operasyonları protesto eden HDP'li vekillerin grevde olmasını gerekçe göstererek nin ertelenmesini istedi. bu isteği reddederken Başbakan Davutoğlu'nun Baykal'ı alkışladığı görüldü.

Baykal'dan HDP'nin talebine ret
Milletvekilleri Meclis Başkanı'nı seçmek için Meclis'te bir araya geldi. Geçici Meclis Başkanı Deniz 'ın yönetiminde açılan Meclis'te Nusaybin tartışması yaşandı.

HDP ERTELEME İSTEDİ
'li İdris Baluken, Mardin'nin Nusaybin ilçesinde 2 HDP'li vekilin açlık grevinde olduğunu belirterek n ertelenmesini istedi. Baluken, Mardin'in Nusaybin ilçesinde yaşanan operasyonlar nedeniyle güvenlik güçlerini de eleştirdi.

DENİZ BAYKAL REDDETTİ
Deniz Baykal, HDP'li vekilin erteleme isteğine reddederek iç tüzüğün dışındaki bir konuyu bugün görüşemeyeceklerini söyledi.DAVUTOĞLU'NDAN ALKIŞ ALDI
Baykal'ın bu tepkisi Başbakan Ahmet Davutoğlu dahil Meclis'in HDP'liler hariç tamamından alkış aldı.

kalan karakter 1000

narat2 narat2 // İSTANBUL

açlık grevlerını sonuna kadar desteklıyorum ve on
gram delıkanlılıkları da var ıse
vazgeçmesınler, daha oncekıler soytarı gosterısı ıdı
son pkk lının leslerı çakkallara kargalara yem olana
kadar devam

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.11.2015 01:26
misafir misafir

hani bazı olaylarda maça çıkarlarken futbolcular siyah kurdela ile çıkarlar.şimdi bunlarda iki vekilleri açlık grevi yapıyorlarmışta tbmm ni yasa davet eder gibi meclis başkanı seçimlerinin ertelenmesini istemişler.siz orada ne arıyorsunuz ki.gidin arkadaşlarınıza destek olun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 22.11.2015 21:22
Adnan Adnan

Sayın Baykal çok yerinde bir karar lakin partinizdeki gizli pkk hayranlarından bayağı sinkaf yemişsinizdir,bu pkk hayranlarını herkes biliyor yinede merak edenler için habur şovunu yapan bebek katili pkk,lı alçakların avukatı kim araştırın,kasetli bgenel başkan ve hala oğlu fırıldak oğlanı araştırın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 22.11.2015 17:02
Mert Mert

CHP nin amacı Hdp ile Koalisyon yapabilmek. O sayıya ulaşsalar Türk solcuları dışlayıp CHDP koalisyonunun kurabilmek.Chp nin kimlerin eline geçtiğini bilmeyenler ve görmeyenler sadece CHP nin solcuları...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.11.2015 22:07
ismail ismail

adamın dibisiniz sayın baykal

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 22.11.2015 16:50
mustafa mustafa

hdp kimin sucu sokaga sikmayasaginin uygulanmasinda devleti sucluyumus gibi göstertmen sizi hainler

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 22.11.2015 16:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.