Bugünkü
Takvim

Mutlu ilk kez ifade verdi

Mutlu ilk kez ifade verdi
Türkiye, 'yı katıldığı ses yarışmasıyla tanıdı. Diyarbakır'da erkek arkadaşı Veysi Ercan tarafından başından vurulan Mutlu'nun ifadesi, 6 ay sonra hastanede alındı. Genç kız, saldırı anını şu sözlerle anlattı: nnErcan, yarışmaya katıldığım için sorun çıkarttı. Olay günü kapımıza gelerek, 'Kaçalım' dedi. Reddedince silahı kafama sıktı. Silah ateş almadı. Kaçarken arkamdan 2 kere daha sıktı. 4. kurşun, kapıyı kapatırken camdan bana isabet etti. O öyle bir sahtekar ki kendisini Ercan diye tanıttı. Adını sonra öğrendim, şikayetçiyim."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.