Bugünkü
Takvim

Bayrak asmaya gelen PKK'lılar püskürtüldü

'de teröristler Çarkendal Tepesi'ne yine PKK flaması asmaya kalkışınca çatışma çıktı. Polisin anında müdahale etmesiyle hainler amaçlarına ulaşamadan kaçtı.

  • Güncel
  • 21.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.11.2015 14:31
ABONE OL
PKK'lılar o tepeye bayrak asmaya geldi!
Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde Sur Mahallesi'ndeki Çarkendal Tepesi'ne bölücü örgüt mensupları yine PKK flaması asmaya kalkıştı. Polisin anında müdahalesiyle çıkan çatışma, aralıklarla yaklaşık 2 saat devam etti ve teröristler amaçlarına ulaşamadan kaçtı.

Cizre'nin Sur Mahallesi'nde teröristlerin bir süre önce astığı PKK flamasının kaldırılıp yerine Türk bayrağı asılan Çarkendal Tepesi'ne, bölücü örgütün şehir yapılanması olan YDG-H üyelerinden bir grup yeniden flama asmaya kalkıştı. Sabaha karşı saat 04.00'de Çarkendal Tepesi'ne gelen gruba, burada nöbet tutan güvenlik güçleri müdahale etti.

Tepeye yaklaştırılmayan teröristler çeşitli yerlerden güvenlik güçlerine ateş açtı. Güvenlik güçlerinin de anında karşılık verdiği çatışmalar aralıklarla saat 06.00'ya kadar sürdü. Teröristler, amaçlarına ulaşamadan kaçarken, ölen ve yaralanan kimsenin olmadığı çatışma sırasında, mermilerin isabet ettiği çevredeki bina hasar gördü.

kalan karakter 1000

yŞl yŞl

kardeşlerim o cakalları kacırmayın.gereken ceza yı kesin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.11.2015 21:51
memo memo

o pacavra dan ancak pkk li karilara bikini olur

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 21.11.2015 21:11
necmiu necmiu

ne oldu len cıfıt carşısından aldıgınız caputlarınızı asamadan kactınız mı artık onunla munasip yerlerinizi silersiniz kış geliyor fazla ishal olursunuz caput da bulamazsınız ha

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 21.11.2015 19:46
efe han efe han

paçavralarını bacaklarına dolasaydınız bu satılık örgütün elemanlarının.böyle aşağılık utanmaz,hiç bir değeri olmayan paralel yapıyla aynı bu şahsiyetsizler.şeytanlarından buluyorlar burunlarından fitil fitil geliyor.o gençlere üzülüyor insan.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 21.11.2015 17:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.