Bugünkü
Takvim

CHP'li başkan sını tekme tokat dövdü

CHP'li Bakırköy Belediye Başkanı 'nun sını 'hakkımda ileri geri konuşuyorsun' deyip dövdüğü bununla da yetinmeyip korumalarına da darp ettirdiği öğrenildi.

  • Güncel
  • 20.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 20.11.2015 09:38
ABONE OL
CHP'li başkan çaycısını tekme tokat dövdü
CHP'li 'nde adeta bir eşkıyalık olayı yaşandı. CHP'li Belediye Başkanı , yıllardır özel kalemde olarak görev yapan bir personeli makamına çağırdı ve önce kendi tekme tokat dövdü, ardından da korumalarıyla birlikte darp etti.

ÖZEL KALEMDE ÇALIŞIYOR
Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'nun, daha önce özel kalemde çalışan çaycıyı "belediyenin sırlarını dışarıda anlattığı" gerekçesiyle korumalarıyla birlikte dövdüğü iddia edildi. Burnu kırılan çaycı Anıl Koç'un 3 günlük iş görmez raporu aldığı ve burnundan ameliyat olacağı ifade edildi.

KORUMALARINA DA DÖVDÜRDÜ
Belediye Başkanı Kerimoğlu tarafından dövülen Anıl Koç şunları anlattı: "Başkan Bülent Kerimoğlu beni makamına çağırdı ve 'Sen benim hakkımda orada burada nasıl ileri geri konuşursun' diyerek bağırmaya başladı. Ben kendisine her ne kadar bunların yalan olduğunu söylediysem de inandıramadım. Önce kendisi üstüme atlayıp beni dövdü, sonra da korumaları ile birlikte beni dövmeye devam ettiler."

Yaşadıklarına ve neden dayak yediğine anlam veremediğini söyleyen Koç, hakkını hukuki yollardan arayacağını ve başkan hakkında suç duyurusunda bulunacağını ifade etti.

DÖVDÜKTEN SONRA ÇAY İÇMİŞ
Başkan Kerimoğlu tarafından dayak yiyen çaycı Anıl Koç'un annesi Ülkü Koç, olayla ilgili olarak BUGÜN'e konuştu. Anne Koç şunları söyledi: "Oğlum 6 yıldır Bakırköy Belediyesi'nde özel kalemde çalışıyor. Başkan Bülent Kerimoğlu oğlumu makam odasına çağırıp, 'Sen benim hakkımda ileri geri konuşuyorsun' diyerek üzerine atlamış. Yere yatırıp yumruklamaya başlamış. Dövdükten sonra koltuğuna oturup çay içmiş. Daha sonra hırsını alamayıp üç korumasını çağırmış. Korumalar oğlumu aralarına alıp dövmüşler. Üç günlük rapor aldık. Hukuki yollara başvuracağız." CHP'li belediyede yaşanan darp olayı ilçede ve partide büyük tepki çekti.

kalan karakter 1000

tufan çelik tufan çelik

takmayın kafayı bildiğin stokholm sendromu.hem dayak yerler hemde oylarını tıpış tıpış verirler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.11.2015 01:43
ömerr ömerr

bulunduğun mevki sana haram olsun emi...senin gibi acizler yapar böyle şeyleri sıkıysa koltukta işin bittikten sonra birini dövmeye kalk sıkar biraz..ulan koruma müsvetteleri yarın o nun başkanlığı sona erince o size sahipmi çıkacakta yalakalık yapıp o insana birde siz vurdunuz.unutmayın keser döner sap döner gün gelir hesap döner...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.11.2015 00:16
Adnan Adnan

Yarın her türlü şiddete karşıyız diye bir yürüyüş olsa en önde bu garip döven chp,liyi görürüz.Bunlar sallamaya geldimi birinci,icraatta en sonuncu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 20.11.2015 21:01
yabancı yabancı

gariban işciyi dövmek kolay niye dövmesin

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 20.11.2015 17:52
turan turan

Allahu-Ekber

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 20.11.2015 15:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.