Bugünkü
Takvim

'lı Kalkan'dan itiraf gibi açıklama

terör örgütünün ele başlarından Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yapılan operasyonların 'final seviyesinde mücadele' olduğunu belirterek örgütün çöküşünü itiraf etti. Önümüzdeki kış daha da zor duruma düşeceklerini belirten Kalkan bölge halkının kendilerine yardım etmediğini söyledi.

  • Güncel
  • 19.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.11.2015 11:11
ABONE OL
PKK'lı Kalkan'dan itiraf gibi açıklama
Terör örgütü 'nın yayın organlarından Med Nuçe Televizyonu'ndan konuşan terörist başı , AK Parti'nin kendilerine yönelik operasyonlarına direnişle yanıt vereceklerini söyledi.

Kürtlerin katledileceği imasında bulunan örgütün ele başı Kalkan, "Gerçekten de final düzeyinde bir büyük mücadele yaşanıyor. Önümüzdeki kış dönemi böyle büyük bir mücadeleye sahne olacak. AKP kendisine verilen görev ve faşist kültürel soykırım siyaseti çerçevesinde bizi halk olarak, hareket olarak imha ve tasfiye etmek için her türlü saldırısını yürütecek" diye konuştu.

"HENDEK KAZACAĞIZ DİRENECEĞİZ"
Kürt halkının kendilerinin yanında olacağını sanan Kalkan sözde direnişlerini sürdüreceklerini belirterek şöyle devam etti: "Bir bütün olarak direneceğiz, ev ev, sokak sokak, mahalle, kasaba kasaba, dağ dağ, vadi vadi direneceğiz. Gençlik direnecek, kadın direnecek, 7'den 70'e halk direnecek. Barikat da kazacağız, hendek de, sokak başında direneceğiz, vadide direneceğiz, dağda direneceğiz. Halk direnecek, gerilla direnecek, yurtdışındaki insanlarımız direnecek, zindandakiler direnecek."

"KÜRDİSTAN YALNIZ BIRAKILIYOR KÜRT HALKI DESTEK VERMİYOR"
Bir yerde saldırı olduğunda bütün şehirler ayağa kalkması gerektiğini savunan PKK Yürütme Komitesi üyesi Kalkan şehirlerdeki örgüt mensuplarına da çağrıda bulundu. Kalkan, "Türkiye metropollerindeki devrimci demokratik güçler destek vermeli; Adana'da, Mersin'de, Antep'te, Çukurova'da, İstanbul'da bu destekler büyümeli. Kürdistan yalnız bırakılıyor, Kürt direnişi yalnız bırakılıyor. Halbuki bugün Cizre, Gever, Farqin, Nusaybin, Varto geçen kışın Kobane'sidir. Bu kasabalar özgür Kürdün ve demokratik insanlığın kalbinin attığı yerlerdir" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

turan turan

O hendekler sizin mezarınız olucak

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.11.2015 14:57
mehmet mehmet

sen bulundugun in ini daha derin kazmaya bak siginak bombasiyla buhar olacaksin. tansiyon ilaclarinda asiri nem ve kotu kosullarda bozulmustur. kurye de gondeemessin ilaclari almaya.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 20.11.2015 01:17
ömerr ömerr

ya arkadaşlar şu fotoğraflar bile her şeyi anlatıyor.bunların ahlaksız namussuz şerefsiz olduklarını.bunlar harem kurmuş keyf yapıyor...sonrada kürt vatandaşlar kalkıp hala oy veriyor.kız veriyor gencecik evlatlarını onların keyfi için ölüme gönderiyor..amaç yok gaye yok.neymiş kürdistanmış.ya yeter artık uyanın ya çoluk çocuğunuza malınıza canınıza gasp eden bu şerefsizlere daha ne kadar arka çıkacaksınız ya ..ve hatta bunlar kürt falanda değil ermeni tohumu sizler umurlarında değilsiniz...KISACA VATANSA EN KRAL CENNET VATAN BİZDE... İŞTE .DÜNYANIN OYUNLARI HİLELERİ BU YÜZDENDİRKİ BİZİ BİZE DÜŞMAN ETMEK İÇİN UĞRAŞMAKTALAR.GELİN BİZLER BİR OLALIM BU HAİNLERE FIRSAT VERMEYELİM....o gencecik evlatlarınızı kurda kuşa ermeniye yem etmeyin ne olur İNANANLARA SÖZÜM ALLAH CC. bunun hesabını çok kötü sorar birde evlatlarınızın elleri yakanızda olacak varın düşünün....

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 19.11.2015 23:40
fag fag

o adam duran kalkan deyil o adam kirallık bir taşerondur vatan ve kürdlerin katilidir

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır0
cevapla 19.11.2015 21:10
Mahir Mahir

Kürdün dostu bu pkk lılar mı? ermenilerden devşirme asala bozuntuları. kürdün dostu kardeşi eti tırnağı Türk dür. 100 yıllardır bu böyle. bu pkk hainleri bu kardeşliği bozmak için yıllardır şeytanın aklına gelmeyen yalanlar ve iftiralar ile terörizm yaptılar. daha da yapıyorlar. gerçekte sizin kandilde kurduğunuz haremler ve saltanat bitecek derdiniz o. kürd değil. ermenistan ile birlikte T.C. devletinde toprak bölelim de sonra paylaşırız dediğiniz anlaşmayı bilmiyor muyuz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır0
cevapla 19.11.2015 20:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.