Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 19.11.2015 01:52

"DAEŞ tehdit unsurudur her adım atılır"

Suriye'ye kara operasyonuyla ilgili iddialara son noktayı koydu. Erdoğan, "DAEŞ tehdit unsurudur her adım atılır" dedi...

DAEŞ tehdit unsurudur her adım atılır
Suriye'ye kara operasyonu iddialarnı atv a haber canlı yayınında değerlendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "DAEŞ tehdit unsurudur her adım atılır" dedi...

"3 HUSUS BENİM İÇİN ÖNEMLİ"
DAEŞ ülkemiz için bir tehdittir. Ülkemiz içinde ve sınırlarımızda bir tehdittir. Bizimde koalisyon güçleri ile birlikte bir operasyon yapmamız söz konusu. 3 husus benim için önemli. Uçuşa yasak bölge, terörden arındırılmış güvenli bölge ve eğit-donat. Bunların temelinin atılması lazım.

kalan karakter 1000

necmiu necmiu

bunun ücüde suriyEdE olmaz hayal gormeyeLİM

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.11.2015 23:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.