Bugünkü
Takvim

'ın yalanı elinde patladı

öncesi 'nın basın özgürlüğü konusunda sert mesajlar vereceğini söyleyerek kriz oluşturmaya çalışan 'ın yalan haberi ortada kaldı.

  • Güncel
  • 17.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.11.2015 10:44
ABONE OL
Zaman'ın yalanı elinde patladı
öncesinde 'nın Antalya'da 'basın özgürlüğü temalı açık ve sert bazı mesajlar vermeyi planladığını' öne sürerek gündem oluşturma çabası içine giren paralel yayın organı , umduğuna ulaşamadı ve attığı başlıklarla kaldı.

G-20 BİTTİ ZAMAN'IN HABERİ ORTADA KALDI
Antalya, Belek'te gerçekleştirilen G-20 Liderler Zirvesi, sorunsuz bir şekilde tamamlanırken, dünya liderleri bu programda bir araya geldi.
G-20 kapsamında, ABD Başkanı Obama'nın da katılım gösterdi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sık sık diyalog kurarak, gündem başlıklarını masaya yatırdı.

ZAMAN'IN HABERİ GERÇEĞİ YANSITMADI
G-20 öncesinde manipülasyon çabalarına giren paralel yapının yayın organı Zaman, Obama'nın 'basın özgürlüğü temalı açık ve sert bazı mesajlar vermeyi planladığını' iddia etmişti.

Fakat, Zaman'ın çıkardığı 'kriz', Obama'nın ziyareti boyunca gündeme dahi gelmezken, program boyunca da herhangi bir sıkıntının yaşanmadığı görüldü.


kalan karakter 1000

tufanozturk tufanozturk

Gerçekten siz bu gazeteyi ciddiye alıyormusunuz ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 17.11.2015 11:32
Recep Recep

Hayır ambalaj için alıyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.11.2015 13:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.