Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.11.2015 13:09
ABONE OL

'da çocuk üzerinden istismar

Kanalları Türksat'tan çıkarılan Fetullahçı Terör Örgütü () bu kez de çocuklar üzerinden duygu istismarına başladı. Örgütün medya organı bugün yayınladığı senaryo haberde Türksat'tan çıkarılan 'yi izleyemeyen çocukların ağladığını, boynunu büktüğünü belirtmesi örgütün düştüğü komik durumu gözler önüne serdi.

Zaman'da çocuk üzerinden istismar
Sözleşmesi bittiği için Türksat'tan çıkarılan Fetullahçı Terör Örgütü'ne ait () Yayın Grubu tekrar uyduya dahil olmak için her türlü yolu deniyor. Son olarak örgütün bülteni gibi çalışan gazetesinde bugün servis edilen bir senaryo haberde 'yi izleyemeyen ailenin mağdur olduğu belirtildi. Sözde ailelerle röportaj yapan gazetenin haberi ise aynen şöyle:Söz konusu haberde, "Samanyolu Yayın Grubu'na bağlı kanalların karartılmasına tepki gösteren 2 çocuk annesi Yasemin Bektaş, kızının Yumurcak TV'yi izleyemeyince ağladığını söyledi. 5 torun sahibi Recep Aygün de, "Torunlarım, 'Yumurcak neden açılmıyor?' diye sordu. Boynunu büktü. Ben de bu durumu anlatamadım." ifadelerine yer verildi.

Sürekli tabanının dini duygularını istismar eden ve bunun üzerinden rant devşiren paralel örgütün bu kez çocukları kullanarak böyle bir haberi yayınlaması pes dedirtti.EKREM DUMANLI'NIN YUMURCAK TV'DE İŞİ NE?
Sözde, çocuklara yönelik yayın yapan Yumurcak TV daha önce de Hidayet Karaca ve Ekrem Dumanlı'nın mahkemesinin görüldüğü gün Ekrem Dumanlı'nın açıklamasını canlı yayınlayarak bir skandala imza atmıştı.

Takvim.com.tr

kalan karakter 1000

abdullah tanrikulu abdullah tanrikulu

yumurcak tv yabanci ulkelerin filimlerini oynatiyor ve onlara telif hakki oduyor bu ulkeye yazik degilmi,

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.11.2015 21:23
ehuhehe ehuhehe

işte bu bir dramdır :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.11.2015 18:05
Atmaca Atmaca

Cevap şu olmalı oğlum kayu büyümeden boyundan buyuk işlere kalkıştı da ondan ceza aldı

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 17.11.2015 17:47
enar enar

O çocuğa cevap verelim: "Evladım, bu kanalı işleten reziller kendi vatanlarına ihanet ettiler de ondan."

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 17.11.2015 17:42
herturk08 herturk08

bunlar üzerine düşünecek haber önemi olmaktan artık çıkmıştır,bence hataları ile baş başa kalsınlar ,tövbe kapısı açıktır umarım pişmanlık duyup geri dönüş yaparlar,başka da yapılacak bir şey yoktur
Rabbım hepimizi ıslah etsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 17.11.2015 15:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.