Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 17.11.2015 16:50

'den açıklaması! ile birlikte...

Dışişleri Bakanı , ve ABD'nin gelecek günlerde DAEŞ ile mücadelede birlikte bazı adımlar atacaklarını belirtti.

ABD'den Suriye açıklaması! Türkiye ile birlikte...
'nin DAEŞ'e karşı mücadelede gelecek günlerde ile bazı adımlar atacağı bildirildi.

Türkiye'nin DAEŞ'e karşı mücadelesinde karar alma sürecinde yer alan kaynaklar, "ABD ile birlikte DAEŞ'e karşı ortak mücadele ediyoruz. Önümüzdeki günlerde birlikte bazı adımlar atılacak" ifadesini kullandı.

ABD Dışişleri Bakanı , CNN televizyonunda yaptığı açıklamada, Türkiye ile 'nin kuzeyinde birlikte hareket ettiklerini belirterek, "Suriye'nin kuzey sınırının yüzde 75'i kapanmış durumda. Türklerle geri kalan 98 kilometreyi kapatmak için operasyona giriyoruz. Büyük çaba sarf ediyoruz. Özel kuvvetlerimizle bölgedeyiz. DAEŞ'in üzerinde daha fazla baskı oluştuğunu düşünüyoruz" diye konuşmuştu.

kalan karakter 1000

31 GS LI BABA 31 GS LI BABA

turkıyesız hıc bır sey olmz dunya lıderı ERDOGAN

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 17.11.2015 21:06
Suriye Suriye

Bahsettiği Suriye sınırının yüzde yetmiş beşi ABD'nin desteklediği pyd'ye verilerek kapatılmasın güvenlikli bölge olarak Türkiye'nin önereceği muhaliflere verilerek kapatılsın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 17.11.2015 16:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.