Bugünkü
Takvim

'i

ABONE OL
Terör Hürriyet'i
Gezi sponsoru Aydın Doğan'ın gazetesi , Paris saldırısı üzerinden skandala imza attı. 'teki saldırısına, tüm dünyadan tepki yağdı. Kalleş saldırı, sosyal paylayım sitesi Twitter'ın da en çok konuşulan konularının başında yer aldı. Doğan medyası ise yaptığı çirkin benzetmeyle tepki topladı. Hürriyet, sosyal medyadaki Paris yorumlarını haber yaptı. "Bağdat, Silvan, Ankara'da" ifadelerini kullanarak, Paris'teki terör saldırısıyla, devletin 'da teröre karşı yaptığı operasyonları bir tuttu. Habere gelen tepki üzerine Hürriyet, haberi kaldırdı. Sosyal medyadaki paylaşımını da sildi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.