Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 16.11.2015 20:14
ABONE OL

PKK'ya sırtını yaslayan Figen'e 'Özel' mesaj!

Sırtını terör örgütü PKK'ya yaslayan HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksedağ'a, çelik yeleklerindeki mesajla yanıt verdi.

PKK'ya sırtını yaslayan Figen'e 'Özel' mesaj!
"Biz sırtımızı YPJ'ye, YPG'ye ve PYD'ye yaslıyoruz" diyen HDP Eş Genel Başkanı , geçtiğimiz günlerde Diyarbakır'da Türk askerine beddua etmesiyle gündeme gelmişti.

"BİZ SIRTIMIZI YASLAMAYIZ SIRTIMIZDA TAŞIRIZ"
Yüksekdağ'ın sözlerine nden anlamlı bir yanıt geldi. Buna karşılık özel harekat polisinin çelik yeleklerinde Türk bayrağının üzerine işlenmiş olarak "Biz sırtımızı yaslamayız sırtımızda taşırız" yazıldı.

kalan karakter 1000

korgenis korgenis

polis özel harekat ve türk silahlı kuvvetleri bütün dualarımız sizinle..ordu bir ülkenin namusudur,orduya polise el kaldıranlar hem bu dünyada hemde ahirette gereken cezayı alacaklardır..

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 17.11.2015 12:02
yşl. yşl.

güzel kardeşim o kadına çok güzel bir tokat atmışsın.şimdi saatlerçe beynini arasın dursun

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 17.11.2015 11:35
ismail ismail

figen hanım eğer evliyseniz ve eşiniz size çok güzelsin hayatım diyorsa kesin yalan söylüyor kandırılıyosunuz her yerde olduğu gibi kullanılıyosunuz birilerinin yaptığı gibi haaaa söylediklerinizmi ciddiye bile almıyoruz rahat olun anlamanızıda beklemiyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 17.11.2015 11:25
CEZMİ YILDIRIM CEZMİ YILDIRIM

Söylenecek çok şey var ancak Lüğatta hainlere söylenecek bir cümle bulamadım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 17.11.2015 10:37
ÇANAKKALELİ ÇANAKKALELİ

Kurban olurum size, sizin o sırtınızda taşıdığınız yüke ,sizin o aslan yüreğinize...Böylelerinide analar doğuruyor....Ama yüreği ve gönlü büyük analar böyle aslanlara analık ediyor....Öğreneceğiniz daha çokkk şey var....Sizin beddualarınız bu aslan parçalarına işlemez Ancak döner dolaşır yine sizi bulur....Allah sizi her kötü gözden korusun amin....

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır0
cevapla 17.11.2015 10:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.