Bugünkü
Takvim

Paralel medyanın yeni adresi Almanya

TÜRKSAT'taki yayınına son verilen paralel örgüt medyası Almanya'dan yayın yapmaya karar verdi.

  • Güncel
  • 16.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.11.2015 10:46
ABONE OL
Paralel medyanın yeni adresi Almanya
TÜRKSAT ile 2014 yılına kadar anlaşması bulunan grubuna ait Samanyolu TV, Samanyolu Haber TV, Mehtap TV, Yumurcak TV ve Dünya TV'nin de aralarında bulunduğu 13 televizyon ve radyo kanalının yayını kesildi.

YENİ ADRES ALMANYA
Samanyolu Grubu'na bağlı SHaber Televizyonu'nu bütün elemanların işlerine son vererek yayınlarına Almanya'dan devam etme kararı aldı. Türksat'tan çıkarılmasıyla birlikte Türkiye içinde yayın yapma umudunu kaybeden kanallar Almanya'da stüdyo kiraladı.

STV'Yİ ALİME BENZETTİ
Yayın kesilmeden önce Samanyolu TV'de kanalın TÜRKSAT'tan çıkarılmasıyla ilgili yorum yapan Kemal Gülen, kanalı alime benzetti ve "Dünyada herkes ölse bir kenara, o alim ölse bir kenara. Bugün bu yayın grubu, böyle bir ilmi temsil ediyor" dedi.

SAMANYOLU EROTİK KANALLARIN ARASINDA
Öte yandan örgüt kanallarının yayınına devam edeceği uydusu, üzerinden yayın yapan erotik kanallarıyla biliniyor. Arama motoru Google'da, Hotbird ile ilgili bir şey arayınca önce erotik içerikler kullanıcıların karşısına çıkıyor.

kalan karakter 1000

Ömer Ömer

Puhaahaha başka ülke bulamamışlar mı :) kaçan da hansa sıçan da hansa anlamayan anlamlandıramayan bazıları neden hans diye sorgulamazlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.11.2015 01:44
murat murat

şakird oldu şakırt...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.11.2015 00:10
murat murat

milletin evine kamera koyarak izleyinceye kadar bu kanalları izlesinler. kimsenin hakkına girmemiş, sadece kişisel günah işlemiş olurlar. bu fetva da benden. hesap günün imamları onları kurtaramaz. ben istedim(emrettim) diye yapmak zorunda değillerdi, yapmasaydılar der, çekilir kenara. sonra ne olacak?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.11.2015 00:08
DANACI DANACI

Araya fetoşun çektiği videoları da atarlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.11.2015 23:05
ayhan ayhan

Fetoda erotik kaset cok , artik hergün birini koyarlar :D

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 16.11.2015 22:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.