Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 15.11.2015 20:50

Yargı kanalları için de harekete geçsin

Fetullahçı Terör Örgütü’nün organlarının mahkeme kararıyla Türksat uydusundan çıkarılmasının ardından aynı kararın ’ya yakın kanallarda da uygulanması bekleniyor. Terör örgütü propagandası yapan İMC TV’nin halen Türksat üzerinden yayın yapmasına kamuoyu tepkileri de sürüyor.

Yargı PKK kanalları için de harekete geçsin
Mahkeme kararıyla 'nün içinde Samanyolu TV'nin de bulunduğu 13 kanalı Türksat uydusundan çıkarıldı. Fakat terör örgütü 'ya yakın kanallardan olan İMC TV halen Türksat üzerinden yayın hayatını sürdürüyor. Terör propagandası yapan İMC TV'nin aynı kararla Türksat uydusundan çıkarılması bekleniyor. PKK propagandası yapan İMC TV'nin halen yayında olmasına sosyal dan da tepkiler gelmeye devam ediyor.

BASIN ÖZGÜRLÜĞÜNE SIĞINARAK TERÖR PROPAGANDASI
Çözüm sürecinin durmasının ardından ve 1 Kasım seçimleri sürecinde her gün PKK lehine yayın yapan İMC TV, Türkiye Cumhuriyeti ve güvenlik güçlerine karşı alçakça kara propaganda yürütmüştü. Medya ve siyaset çevrelerinin de desteğiyle bu alçaklığı sürdüren kanal, basın özgürlüğüne sığınarak terör propagandalarına devam etmişti.

KARAYILAN'IN SÖZCÜSÜ
Terör örgütünün propagandasını yapan İMC TV, PKK'nın Kandil'deki elebaşı Murat Karayılan'ın sözcüsü olmuştu. Dağa çıkıp Karayılan'la röportaj yapan İMC TV, Türkiye'ye tehditler savuran skandal konuşmayı günlerce internet sitesi ve kanalında tekrar tekrar yayınlamıştı...


TSK'NIN OPERASYONLARINDAN RAHATSIZ
İMC TV, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütü PKK'ya yönelik başarılı operasyonlarından da rahatsız oldu. Öldürülen teröristlere ağlayan kanal, bölge halkına zulmeden PKK'nın temizlenmesinden büyük üzüntü yaşıyor.

KEMAL KILIÇDAROĞLU TERÖR KANALINDA ŞOV YAPMIŞTI
1 Kasım seçimlerinden hemen önce terör kanalında bir programa katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Anayasanın 2. Ve 3. Maddelerini değiştir misiniz?' sorusuna 'Tabi' cevabını vermişti. Daha sonra başka bir kanalda çıktığı programda ise 'U' dönüşü yaparak 'Anayasanın ilk 4 maddesi değişmez' demişti.

PKK YANDAŞI GAZETELER İÇİN DE HAREKETE GEÇiLSİN
PKK terör örgütünün resmi gazetesi gibi hareket eden Özgür Gündem'in de terörle mücadele kapsamında yargı kararıyla kapatılması bekleniyor.

Sosyal medyadaki takipçiler, Fetullahçı Terör Örgütü'nün terör propagandası yapan medya organları için alınan kararların aynısının PKK medyası içinde alınmamasına tepki gösteriyor. Kamuoyu yargının bir an önce harekete geçmesini bekliyor.

kalan karakter 1000

mscan mscan

demokratik haklarımı kullanarak bu gazeteleri kapatmak istiyorum.alo seloooo

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 24.12.2015 21:04
Ahmet Ahmet

Yargının,pkk kanalları için de harekete geçtiğini duymak istiyoruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 17.11.2015 16:09
necmi necmi

derhal bu adi kanalları türkiye cumhuriyetinden silin ülkeye zarar vermek isteyen gazetelerede gereken bir an evvel yapılsın bunlar vatan hayini aşşalık medya gurupları.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 17.11.2015 11:04
hasan hasan

bazan bazı konuları anlamak mumkun olmuyor hem terorden bahsedıyorlar tanımlar yapıyorlar ardındanda kendı yaptıkları tanımları sankı ınkar edıyorlar teror yapmak terore destek saglamak suc ıyı de tv kanalı yada kanalları habıre teror propagandası yaparak terore destek verıyor hakım savcı sıyasetcı de bunu gozlerıyle gormesıne ragmen neden haklarında yasal ıslem baslatılmıyor anlayan varsa berı gelsın

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 17.11.2015 06:51
necmiu necmiu

aynı muamele yapılsın bu hainlere

Aynı Görüşte misiniz?
evet24
hayır1
cevapla 16.11.2015 16:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.