Bugünkü
Takvim

İki yüzlü Zaman!

Fetullahçı Terör Örgütü'nün medyasının iki yüzlü yayınları bir kez daha ortaya çıktı. 'te 129 kişinin hayatını kaybettiği terör sını 7 dilde kınayan , Ankara'daki alçak saldırıda suçu devlete yıkmıştı...

  • Güncel
  • 15.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 15.11.2015 19:12
ABONE OL
İki yüzlü Zaman!
'nin sını kınayan bugünkü manşeti dikkat çekti. Gazete, Paris'te gerçekleşen terör saldırısıyla ilgili tam sayfa 'Terörü Lanetliyoruz' manşetiyle çıktı.

Ankara ve Suruç'ta gerçekleşen terör saldırılarında olayları ne kınayan ne de lanetleyen gazete, hükümeti ihmalle suçlamıştı.


Bugün 7 dilde terörü kınayan Zaman Gazetesi, Ankara ve Suruç saldırılarında neden aynı hassasiyeti göstermediği ise sosyal medyada gün boyu sorgulandı.

kalan karakter 1000

Mehmet Mehmet

Oyun BİTTİ.
The END.
Game Over.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.11.2015 00:38
masal degil gercek masal degil gercek

Sütü bozuk IMAMLARIN, Yogurtum ekşi dedigini gördünüz mü
Bakiş açisi, Durduklari yer önemli, Ahlak meselesi

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 15.11.2015 21:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.