Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 15.11.2015 03:03

'in rahatsızlığı!

'nın Kur'an-ı Kerim rahatsızlığı yine gün yüzüne çıktı. Doğan'ın amiral gemisi , bu kez de İhsan Mermerci Anadolu Lisesi'ndeki havalandırma boşluğunda yazılı duran "Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku" inden rahatsız oldu

Hürriyet'in ayet rahatsızlığı!
'ın Müslümanlara ve İslam'a olan düşmanlığı bitmiyor. Yıllardır yaptıkları yanlı haberlerle Müslümanların yaşam tarzını hedef alan Doğan Grubu bu yöndeki yayın politikasını sürdürüyor. Malum medya, 'te yer alan "Anadolu lisesinde ayetli merdiven" haberiyle bu huyunu kolay kolay terk etmeyeceğini bir kez daha gösterdi.

"İKRA" AYETİNDEN RAHATSIZ OLDULAR!
Doğan'ın amiral gemisi Hürriyet bu defa da İhsan Mermerci Anadolu Lisesi'ndeki havalandırma boşluğunda yazılı duran "Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku" inden rahatsız oldu ve bu durumla ilgili şikayetini sayfalarına taşıdı. Söz konusu medya organı, 'Oku' ayetini bir suç unsuru ve okul yönetimini de suçlu gibi servis etmeye çalıştı.İSLAMİYETE KARŞI ALERJİLERİ VAR
İslamiyete olan alerjisini hiçbir zaman gizlemeyen Hürriyet, İhsan Mermerci'deki ayeti bahane ederek İslami değerlere olan saldırılarına devam etti. Yayımladıkları bu son haberle okuyucularına İslam karşıtlığını empoze etmeye çalışan Hürriyet, okul yönetimini ve öğrencileri hedef göstermeyi de ihmal etmedi.

AYETE KÜFÜR MUAMELESİ YAPIYORLAR
Kuran-ı Kerim ayetlerine küfür muamelesi yapan Aydın ; İhsan Mermerci'deki duruma gösterdiği tepkiyle gerçek maksadını bir kez daha ortaya koydu.

kalan karakter 1000

mudur mudur

Kafir kafirligini yapacak.Muslumanda islamin gereklerini yapacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.11.2015 22:16
gülşen uysal gülşen uysal

yazık müslüman ülkede salyangoz satıcıları ayetden korkuyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 15.11.2015 20:59
misafir3 misafir3

zaten musluman degiller

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 15.11.2015 14:52
masal degil gercek masal degil gercek

Kelkit DRAKULASI

Aynı Görüşte misiniz?
evet30
hayır1
cevapla 15.11.2015 13:08
adil adil

Onlar isteseler de istemeseler de Allah nurunu tamalayacaktır

Aynı Görüşte misiniz?
evet24
hayır2
cevapla 15.11.2015 12:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.