Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 15.11.2015 13:02

'nün sesi kesildi!

Samanyolu Yayın Grubu'nda bulunan kanallar uydusundan da çıkarılarak yayınları kesildi. Paralel çete lideri Fetullah Gülen’in yeğeni olan ve karanlık operasyonlara destek vermek için sayısız yalan habere imza atan ana haber bülteni sunucusu Kemal Gülen ve Oktay Aymelek (Oktay Usta) gözyaşlarına boğuldu.

FETÖ'nün sesi kesildi!
, Samanyolu Yayın Grubu'nda yer alan Mehtap TV, Ebru TV, Burç FM'in de aralarında bulunduğu 13 kanal ve radyonun uydudan çıkarılmasına karar vermişti. Bu gece itibariyle söz konusu kanalların yayınları kesildi. Paralel çete lideri Fetullah Gülen'in yeğeni olan ve karanlık operasyonlara destek vermek için sayısız yalan habere imza atan ana haber bülteni sunucusu Kemal Gülen ve Oktay Aymelek (Oktay Usta) gözyaşlarına boğuldu.Belgede adı geçen televizon kanalları ve radyolar bu geceden itibaren Türksat üzerinden artık yayın yapamayacak. Türksat'ın aldığı bu karardan sonra uyarı yazısı Samanyolu'na gönderilmişti.Samanyolu Grubu'nun kanalları Digitürk, Kablo TV ve Teledünya'dan da çıkarılmıştı.

Türksat, Samanyolu grubu altında faaliyet gösteren Ebru TV, Mehtap TV, Samanyolu Haber, Yumurcak TV'nin de aralarında bulunduğu kanallar ile radyoların sözleşleşmesini yenilemedi.

Yayınları kesilen 13 TV kanalı ve radyo şöyle:
Samanyolu Avrupa
Ebru TV
Mehtap TV
Samanyolu Haber
Yumurcak TV
Dünya TV
MC TV
Samanyolu Afrika
Tuna Shopping TV
Burç FM
Samanyolu Haber Radyo
Radyo Mehtap
Radyo Cihan (STV grubu altında yayın yapmıyor ancak STV'nin Türksat'la sözleşmesinden yararlanıyor)

kalan karakter 1000

Mehmet Mehmet

Keser döner sap döner, gün gelir devran döner.
Almayın mazlumun ahını, çıkar vakti gelince adamın gözyaşı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır4
cevapla 16.11.2015 00:56
HKN HKN

esfelesafiline kadar yolunuz var...ebu cehilin çocukları...amcanız yaptıgı dua ile haklı olsaydı kabul olurdu. demekki haksızmış.millet kazandı sizin oturan ayı kaybetti...

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır3
cevapla 15.11.2015 20:30
memo memo

bunlar agliyormu yoksa banami oyle geliyor :))

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır1
cevapla 15.11.2015 19:13
enar enar

Satılmışlara ve vatan hainlerine geçit yok.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır2
cevapla 15.11.2015 19:12
gürcan gürcan

çok iyi oldu bütün gün milletin içini karartan diziler oynuyordu

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır2
cevapla 15.11.2015 19:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.