Bugünkü
Takvim

suçu Müslümanlara yükledi

Hemen her toplumsal olaydan sonra ve milli maç beraberliğini bile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bağlayan 'nin saplantılı akıl hocası , Fransa'yı kana bulayan terör saldırılarından sonra attığı tweetle çıldırttı.

  • Güncel
  • 14.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.11.2015 10:38
ABONE OL
Koray Çalışkan suçu Müslümanlara yükledi
'nin saplantılı akıl hocası , Fransa'daki eş zamanlı terör saldırılarından Müslümanları sorumlu gösterip, "Paris katliamı kaostan siyasi iktidar peydahlamaya çalışan Siyası İslamcılığın son utancı olur inşallah..." sözleriyle yorumladı. Çalışkan'ın bu yorumu sosyal medyada büyük tepki çekti."AK PARTİ YÜZDE 47 ALSIN İSTİFA EDERİM" DEMİŞTİ
Hemen her toplumsal olaydan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı suçlaması ile bilinen ve hatta milli maçlarda alınan kötü sonuçlardan bile Erdoğan'ı sorumlu tutan Çalışkan son olarak 1 Kasım seçimlerinde AK Parti için "yüzde 47 alsın istifa ederim" sözleri ile gündeme gelmişti.

kalan karakter 1000

efe han efe han

bu koray karanlıktan çoban olur desek çobanlığa hakaret olur.devlette böyle boş adamlar bedava makam ve maaş alıyorlar yazık.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.11.2015 01:55
sariyerli sariyerli

acaba kendisi ne onu bir soylesinde bilelim....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.11.2015 00:23
Vahit Vahit

İslama kurban ol sen. İstifa özürlü adam. Ciddiyetsiz, bilgisiz, cahil v.s. v.s.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.11.2015 23:52
Recep Erkan Recep Erkan

Bunlara yazıklar olsun demeye bile gerek yok utanmadan pişkince böylesine ifadeleri nasıl kullanıyorlar. Cumhuriyet gazetesi de alenen sayın Cumhurbaşkanımıza iftira atmaktadır.Çünkü bunlar gerçekten saplantılı insanlar. Saplantıları da Tayyip Erdoğan. Terörün her biçimi elbette tasvip edilmez ancak bu memleket nice yıllardır terör olaylarının her türlüsüyle uğraşmaktadır. Benzeri olayların arka planında hangi ülkelerin avuçlarını ovdukları da malumdur. Dünya ülkelerinin çoğu memleketimizdeki benzeri olaylara sadece uzaktan bakmakla yetinmişlerdir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 14.11.2015 19:39
VATANDAŞ VATANDAŞ

YÜZSÜZ

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır0
cevapla 14.11.2015 17:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.