Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 13.11.2015 12:56

'li vekillerden hain tuzak

milletvekilleri, bölücü örgütü PKK ile işbirliği yaparak Silvan ı 'ü tuzağa düşürmek istediler.

HDP'li vekillerden hain tuzak
Terör örgütü PKK ile aralarındaki bağı saklamakta sakınca görmeyen milletvekilleri bu kez de bölücü örgüt ile işbirliği yaparak Silvan ı 'ü tuzağa düşürmeye çalıştılar.

HDP'Lİ VEKİLLER KAYMAKAMI ÖLDÜRMEK İSTEDİLER
Silvan Kaymakamı Murat Kütük, HDP'li vekiller ile PKK arasındaki bağı gözler önüne seren olayı tüm açıklığıyla anlattı. Star'ın haberine göre yardım için HDP'li vekillerin tarif ettiği bölgeye giden ekip terör örgütünün tuzağı ile karşılaştı. Kaymakam Kütük: "HDP'li vekiller '200 kişi şu bölgede yardım bekliyor' diye bizi aradı. Askeri helikopterle gittiğimiz bölgede bizi eli silahlı teröristler karşıladı" dedi. Kütük, HDP'li milletvekillerinin,kendisini ve beraberindeki askerleri teröristlerin tuzağına düşürmek istediğini söyledi.

Üç mahalledeki halkın evlerini terkettiğini anlatan Kütük, bölgede 35'i dağdan gelen 80 kişilik terörist grubu var" dedi.

kalan karakter 1000

hakka hakka

şikayet edeceğinize bunu yapanı hemen tutuklamanız gerekmez mi.suçüstü hali var açık.ya da asker çatışma anında vurma hakkına sahiptir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 13.11.2015 17:34
matador matador

seksenininde cesetini istiyoruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 13.11.2015 16:35
misafir kürd misafir kürd

hedepe pkkasız yaşıyamaz bunu herkes bilmesi lazım bu bir gerçek çözum arasalardı kendini bu hale getirmezlerdi hedepe 7 haziran seçıminden sonra çözüm istemedi isteseydi ak partiye gidip koşulsuz seni destekliyorum beni kovsanızda ısrarcıym hata baknlıkta istemiyorum demesi lazımdı ve bu mesle bitmesi lazimdı şov yapmaya başladılar iyi saladık ak sarayı erdoğanın başına yıkarız iç ve dış karnlık güçlerin kuyruğuna takıldılar bu guçler kuyruklarını saladıkları zaman bedepeyi sağa sola duvarlara kayalara çarpıp bir kasımda kendisini iyice silkelemiş halde kendini buldu ve bedepenin yaptığı mobil siyasetide bitti bütün kürtlere hayırlı olsun inşallah şunuda söyliyeyim bdpenin kayb etiği ak partinin kazandığı gün 2 kasımdan sonra doğu ve güney doğuda bir çok kişi kuban kestiler vallahi billahi

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 13.11.2015 14:15
selim selim

bu satılmış Israil uşaklarından herşey beklenir sayın kaymakam o belediyeyide kayyuma devret görevden al

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 13.11.2015 13:25
Murat Murat

Bu hdp bölücülerden hersey beklenir

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır0
cevapla 13.11.2015 13:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.