Bugünkü
Takvim

'nün kanallarına bir darbe daha!

Digitürk, Tivibu Kablo TV ve Teledünya'dan çıkarılan 'nün yayın organları, Türksat uydusunda da çıkarılıyor.

  • Güncel
  • 13.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 13.11.2015 16:41
ABONE OL
FETÖ'nün kanallarına bir darbe daha!
kanalları Türksat uydusundan da çıkarıldı, yarın yayınları kesilecek. Türksat platformları Digitürk, Tivibu, Kablo TV ve Teledünya'dan çıkarılan TV ve radyo kanallarının uydu yayınları da yarın sonlandırılacak.

Türksat, Samanyolu Yayın Grubu'nda yer alan Mehtap TV, Ebru TV, Burç FM'in de aralarında bulunduğu 13 kanal ve radyonun uydudan çıkarılmasına karar verdi.

Belgede adı geçen televizon kanalları ve radyolar yarından itibaren (13 Kasım 2015) Türksat üzerinden artık yayın yapamayacak. Türksat'ın aldığı bu karardan sornra uyarı yazısı Samanyolu'na gönderildi.

Türksat platformları Digitürk, Kablo TV ve Teledünya'dan çıkarılan TV ve radyo kanallarının uydu yayınları da yarın sonlandırılacak. Türksat, Samanyolu grubu altında faaliyet gösteren Ebru TV, Mehtap TV, Samanyolu Haber, Yumurcak TV'nin de aralarında bulunduğu kanallar ile radyoların sözleşleşmesini yenilemedi. STV'ye gönderilen yazıda yarından itibaren uydu yayınlarının kesileceği bildirildi.

13 TV KANALI VE RADYO TURSAT'TA YAYIN YAPAMAYACAK
Türsat'ın 10 Ekim 2015 tarihinde Samanyolu Yayıncılık Hizmetleri A.Ş'ye gönderdiği ihbarnamede grubun Türksat üzerinde kiraladığı bantla ilgili sözleşmenin yenilenmeyeceği, 30 iş günü sonunda yayınların kesileceği belirtildi. Türksat'ın verdiği süre tebliğin STV'ye ulaşmasından sonra başladı. Buna göre 14 Kasım Cumartesi günü STV ile STV grubu altında yayın yapan toplam 13 TV kanalı ile radyo kanallarının yayınları sonlandırılmış olacak.

İhbarnameye göre, Samanyolu TV'nin Türksat'la yaptığı "Uydu Kapasite Tahsisi" sözleşmesinden yararlanarak yayın yapan TV kanalları ile radyolar yarından itibaren uydudan yayın yapamayacak.

YAYINLARI KESİLECEK OLAN 13 TV KANALI VE RADYO ŞÖYLE:

Samanyolu Avrupa
Ebru TV
Mehtap TV
Samanyolu Haber
Yumurcak TV
Dünya TV
MC TV
Samanyolu Afrika
Tuna Shopping TV
Burç FM
Samanyolu Haber Radyo
Radyo Mehtap
Radyo Cihan (STV grubu altında yayın yapmıyor ancak STV'nin Türksat'la sözleşmesinden yararlanıyor)KAYNAK:HABERAKTÜEL

kalan karakter 1000

dadaş dadaş

İşte büyük Türkiyenin işaret fişekleri bunlar. Bu aziz millet 1 Kasımda " Arkandayız büyük Usta yürü sen " dedi ve şimdi bu fitne yuvaları, vatan hainleri, A sından Z sine terör örgütleri teker teker temizlenmeye devam edcek. İşte milletin gücü, tek bir oyun bile gücü, birlik olmanın gücü böyle birşeydir. Şimdi Küffara diz çöktürme zamanı. Hoşgeldin Büyük Türkiye ve gözün aydın tüm Müslüman Coğrafyası...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.11.2015 17:54
VARDAR VARDAR

çıkar....................millet arkanda....................!!!!!!!!!!!!!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 13.11.2015 21:40
TAMAM TAMAM

Helalolsun söküp çıkarın bu akrepleri . Yüüüüüüüüüüürrrüüüüüüüüüüüü !

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 13.11.2015 21:32
gürcan gürcan

çok sevindim

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 13.11.2015 18:55
hakka hakka

yalancı ve ihanet içindeki terörün dinletilmesi bile suçtur.derhal fişi çekilmeli.her gün biri zehirleniyor bunlarla

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 13.11.2015 17:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.