Bugünkü
Takvim

Erdoğan Soros'un randevu isteğini reddetti

Akşam gazetesi yazarı Murat Kelkitoğlu, bugünkü köşesinde 1 Kasım seçimleri sonrası yaşanan ilginç bir olayı kaleme aldı. Kelkit yazısında, Gezi olaylarını destekleyen ünlü milyarder Soros'un 1 Kasım seçimleri sonrası Erdoğan'dan randevu istediğini ama Erdoğan'ın rest çektiğini belirtti.

  • Güncel
  • 13.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 13.11.2015 10:43
ABONE OL
Erdoğan Soros'un randevu isteğini reddetti
Gezi olaylarında sokakları savaş alanına çeviren, esnafa ve vatandaşlara zarar veren vandalları desteklediğini itiraf eden Macar asıllı milyarder spekülatör 'a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın rest çektiği ortaya çıktı.

'Krizi tetikleyen adam' olarakta bilinen George Soros'un, 1 Kasım seçimlerinden AK Parti'nin farklı bir şekilde zaferle çıkmasının ardından keskin bir 'U' dönüşü yaparak soluğu Türkiye'de aldığı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kendisi ile görüşmek için randevu talep ettiği ancak Erdoğan'ın bu talebi geri çevirdiği ortaya çıktı.

İşte Murat Kelkitoğlu'nun Akşam gazetesindeki yazısı şu şekilde;
Nelere kadirsin 49.5! Millet aldı mı sazı eline, böyle boyun eğdiriyor herkese! Önce mektuplarla devletin başındaki insana meydan okuyanlar, 1 Kasım ertesi 'gelin kucaklaşalım' dizeleri döktürdüler. Türkiye'yi Suriye'ye çevirmek isteyenler de bugünlerde diz çökmüş durumda.
Kim mi bunlar?

''Gezi olaylarında hukuki ve tıbbi destek verdik'' itirafında bulunan George Soros bu isimlerin başında geliyor. 1 Kasım'da ortaya çıkan 49.5'i gören Soros, soluğu hemen Türkiye'de aldı. Bakmayın siz gazetelere röportajlar verdiğine, Türkiye'ye gelme amacı çok farklıydı.

1 Kasım sonrası dengeler tamamen değiştiği için kokuyu alan Soros, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşmek istedi. Yüksek ihtimalle, daha önce kurduğu ittifaklar nedeniyle özür dileyecek, yeni durum için konumlanmaya çalışacaktı. Ancak, istediği olmadı. Erdoğan, Soros'a randevu vermedi.
Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Soros'la görüşen var mıdır bilemiyorum ancak muhalefet partilerinin kendisiyle görüşüp görüşmediğini de merak etmiyor değilim.

kalan karakter 1000

gri gri

Cumhurbaşkanımıza görüşme isteği gönderebilmesi bile ne cesaret george sorosun

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 14.11.2015 09:10
halil halil

Adamsın adam ALLAH'ına kurban

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 13.11.2015 22:16
misafir kürd misafir kürd

sayın cumhur başkanımız bunların hadini her zaman verdiniz yüce allah sana üzun ömür versin inşallah ve bu ükenin başında erdoğanlar eksik olmasın inşallah teşekür ederim

Aynı Görüşte misiniz?
evet35
hayır0
cevapla 13.11.2015 15:08
Mahmut KÜÇÜK Mahmut KÜÇÜK

Gelip elinizi öpmeliydi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet24
hayır8
cevapla 13.11.2015 14:29
KARTAL KARTAL

helal olsun uzun adam eeeeeee nede olsa Osmanlının torunlarıyız .vatan hainleri hariç ..................................

Aynı Görüşte misiniz?
evet39
hayır0
cevapla 13.11.2015 13:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.