Bugünkü
Takvim

Erdoğan: Acınızı paylaşıyoruz

, Fransa'daki terörist saldırıya ilişkin olarak başsağlığı dileyerek, "Terörizmle mücadelede sözün bittiği yerdeyiz. Saldırıların hiçbir insani ve ahlaki değerle alakası yoktur. Teröristin hepsi kötüdür. Terörün yol açtığı sonuçları çok iyi bilen bir ülke olarak, Fransa'nın yaşadığı acıyı paylaşıyoruz" dedi.

  • Güncel
  • 13.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.11.2015 02:17
ABONE OL
Erdoğan: Acınızı paylaşıyoruz

Fransa'da yaşanan saldırılar sonrasında açıklama yaptı ve fransa halkına taziye dileklerini sunduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

► Pariste meydana gelen bir dizi terör olayında çok sayıda kişinin öldüğünü ve yaralandığını teessürle öğrenmiş bulunuyorum.
Ülkem ve milletim adına Fransa halkına taziyelerimi sunuyorum. Halkın huzuru ve güveni hedef alındı. Terörle mücadelede sözün bittiği yerdeyiz.► Terör konusunda yaklaşık 30 yılı aşkın süredir bunu mücadelesini veren bir ülkenin Cumhurbaşkanı olarak bunları ifade ediyorum Teröristin terörün hepsi kötüdür. Senin teröristin kötü benimki iyi mantığını artık kenara bırakmak gerekir.

► Terörü varlık sebebi ile değerlendiremedikçe bu meselenin üstesinden gelemeyiz. Ankara'daki Suruçta'ki G.Antep'teki, Şırnak'taki aldırılarda ne hissettiysek aynı acıyı yaşıyoruz. Şuanda Fransa'da yaşanan acıyı iyi anlıyoruz.

► Tüm Fransız halkıyla aynı acıyı paylaştığımızı aktarmak istiyorum.
Fransız dostlarımıza başsağlığı diliyorum
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.