Bugünkü
Takvim

'FETÖ'den ayrıldığını ispat et' çağrısı

1 Kasım seçiminin ardından Fetullahçı Terör Örgütü'ne bağlı iş adamlarının oluşturduğu TUSKON'dan ayrıldığını açıklayan Naksan Holding Yönetim Kurulu Başkanı 'na kamuoyundan önemli bir çağrı yapıldı: 'Eğer samimiysen ayrıldım demekle olmaz bunu kanıtla'

  • Güncel
  • 12.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 13.11.2015 01:56
ABONE OL
'FETÖ'den ayrıldığını ispat et' çağrısı
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) finans ağı 1 Kasım sonrasında yürütülen operasyonlarla ağır bir darbe aldı. Yurtları ve okulları hızla boşalan Paralel Yapı'nın iş dünyası içindeki yapılanması da kırılıyor. FETÖ soruşturması çerçevesinde Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu'na (TUSKON) baskının ardından Paralel Yapı'nın sıkı destekçisi işadamları birer birer dernekten ayrılmaya başladı.

FETÖ lideri Fetullah Gülen'in prenslerinden ve Gaziantep'te 'Süper Abi' diye tanınan Nakıboğlu ailesi apar topar açıklama yaparak TUSKON'dan ayrıldığını duyurdu. Naksan Holding Yönetim Kurulu Başkanı , şirket olarak hiçbir kurum ve yapıya bağlı olmadan Türk ekonomisine katkı sunmayı sürdürecekleri kaydederek, "Naksan Holding olarak TUSKON'dan ayrıldık. Bundan böyle hiçbir tüzel veya gerçek kişi, ismimizi herhangi bir kurum ve kuruluşla anmamalıdır. Bizim tek düşüncemiz ülkemiz ve milletimize daha fazla katkı sağlamaktır" dedi.

Paralel Yapı'nın en önemli şirketlerinden Kaynak Holding'in de ortaklarından olan Nakıboğlu ailesi Gezi olayları sırasında da eylemcilere destek vermişti. En son aileden Paralel Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu'nun, TMSF'nin el koyduğu Bank Asya'ya olan kredi borcunu ödememek için mal kaçırdığı tespit edilmiş, 50 milyon TL tutarındaki mal varlığına tedbir konulmuştu.

KAMUOYUNDAN 'FETÖ'DEN AYRILDIYSAN İSPAT ET' ÇAĞRISI
Kamuoyu, takiyye ve yalanı bir itikat haline getiren paralel yapı gerçeği ortada dururken, Gaziantepli Nakıpoğlu'ndan FETÖ'yü gerçekten terkettiğine dair bir kanıt bekliyor.

Takiyye üzerine ve kendini gizleyen bir itikat kuran Gülen örgütü, "Gerektiğinde içki için, Cuma namazına gitmeyin, başınızı açın" şeklinde talimatlar verdiği biliniyor. Farklı maskeler altında birleşen FETÖ'cüler deşifre olmamak için "Gülen'e bile küfür ettiği' ortaya çıkmıştı...

Bu yüzden kamuoyundan Nakıboğlu'na önemli bir çağrı yapıldı. Gülen terör örgütünün finansörlüğünü yapmış Naksan Holding'in sahibi Nakıboğlu'ndan paralel yapıdan gerçekten ayrıldığına dair bir adım atıp ispat etmesi gerektiği belirtildi...

kalan karakter 1000

tarafsizkul tarafsizkul

kim fetö ye destek verdi ise, destek verdiği sürece bedelini ödemelidir.dönmek af sebebi değil indirim sebebidir.millet ak partiye fetö -pkk-sol örgütler-zengin geziciler-istanbul sermayesinden hesap sorulsun diye oy verdi

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 13.11.2015 18:34
birsen birsen

işte algı tersine döndüüü

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 13.11.2015 12:08
adil adil

Bunlar ayrılamaz. hepsi göstermelik gizliden devam ederler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır0
cevapla 13.11.2015 11:34
Yavuz Selim Yavuz Selim

Bu adamlara ihtiyatla yaklaşılmalı. Bunlarda yalan dolan her türlü beyan sıradan bir olay. ''GÜVEN DUYMAK'' denilen şey bunlara karşı duyulan en son olgudur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet29
hayır0
cevapla 13.11.2015 08:32
ahmet şahin ahmet şahin

bunlar zor ayrılır

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır0
cevapla 13.11.2015 07:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.