Bugünkü
Takvim

Satıyorum saattımmm

, "Kimsenin adamı değilim. Anında satarım" dedi! Takvim'in bu sözlerini haber yapmasına içerledi. Ama bu satışların kendisinde alışkanlık yaptığını hatırlamak istemedi!

ABONE OL
Satıyorum saattımmm
Hürriyet yazarı , 1 Kasım'dan sonra döne 360 derece döndü. Ekranda saz çaldırdığı HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'ı, övgüler yağdırdığı CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi eleştirdi. Bir röportajında kendisine bu tavrı sorulunca şöyle dedi; "Hakiki gazeteciler, adam satanlardır. Benim siyasetçilerle ilişkim böyle bir ilişkidir. Ben 40 yıl aynı kişiyi öven ya da 40 yıl aynı kişiyi yeren eski tip gazetecilerden değilim... Kimsenin adamı değilim, goygoycusu da değilim. Hiç kimseye verilmiş bir sözüm yok. Dolayısıyla sakın bana güvenmeyin, anında satarım." Takvim, Hakan'a bu sözlerini hatırlattı. O da çıldırıp köşesinden açıklama yaptı. Sözlerinin cımbızla çekildiğini ve çarpıtıldığını savunarak hakaretler yağdırdı. Ancak Ahmet Hakan, hem satışta, hem de çarpıtmada kendisinin eline su dökülemeyeceğini sakladı!
Kanal 7'de yıllarca program yaparken ve 28 Şubat sürecinde eleştirdiği 'ın sözcüsü oldu. Kendi mahallesini sattı.
Ramazan'da viski masasında sigarasını tüttürüp yat sefası yaparken yakalanınca, tatile kaçtı. 'Memleketimde Ferrari turu' diye bir fotoğraf paylaştı. Ancak hemşehrileri, 'Burası Yozgat değil' diyerek onu yalanladı... Yani, köyünü bile sattı.
Bahçeli ile yaptığı röportajda, "Ramazan'da oruç tutmuyor' algısı yaratmaya çalıştı. Elinde çay bardağı ile fotoğrafını yayınlayıp Devlet Bahçeli'yi de sattı. Biz de bunu haber yapınca, "Çarpıttınız" diyerek bize sataştı. Halbuki, bizin kendisiyle telefonla yaptığımız görüşmeyi bile kafasına göre yazdı. Ahmet Hakan'ın bu satışlarını ve çarpıtmalarını görenler, sosyal medyadan mesaj yağdırdı.

AHMET PAZARLAMA!
Ahmet Hakan, "Aydın Doğan'ı nasıl satarım" hesabı yapıyor...
Devlet'i satan, Aydın Doğan'ı anında satar.
Satılmış insanın adam satması daha kolay olur. Yeter ki paradan haber ver.
Sen adam satamazsın. Çünkü adam olan senle muhatap olmaz.
Ahmet Hakan, sen ancak menemen satarsın. Onu da yiyen olmaz.
Pazarlamacılara duyurulur. Anında satan birine ihtiyacınız varsa bu şahsı transfer edin...kalan karakter 1000

tufanozturk tufanozturk

"Kimsenin adamı değilim. Anında satarım" zaten senin gibiler kimsenin adamı olmaz, kim para verirse onun adamı olur, sen zaten kendin satılıksın senin karakterine uyan başka meslekde var bir de onu dene istersen

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 11.11.2015 12:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.