Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 11.11.2015 12:57
ABONE OL

Senegalli genç böyle aşağıya atıldı

'te para yatırmak için gittiği de sıra kavgası yüzünden Senegal uyruklu Seydou Nourou Kente (25) ile orada bulunan kişiler arasında kavga çıktı. Kavgaya karışan 4 kişi Senegalli genci 3. kattan aşağıya attı. Bununla yetinmeyen saldırganlardan biri aşağıya düşen gence sopayla vurmaya devam etti.

Senegalli genç böyle aşağıya atıldı
'te para yatırmak için gittiği de sıra yüzünden kavga eden Senegal uyruklu genç , 4 kişi tarafından 3. kattan aşağıya atıldı. Yaralanan Seydou Nourou Kente hastanede tedavi altına alınırken, polis 4 saldırganı yakalayarak gözaltına aldı.

Kumkapı, Saraç İshak Mahallesi, İbrahimpaşa Yokuşu Sokak üzerinde saat 16.30 sıralarında meydana gelen olay, görgü tanıklarının anlatımına göre şöyle gelişti:

ADAM ÇAĞIRIP SALDIRDILAR
Para yatırmak için postaneye giden Senagal uyruklu Seydou Nourou Kente, sıra yüzünden bir kişiyle tartıştı. Tartışma sırasında, bu kişi, telefon ederek arkadaşlarını çağırdı. Kente de arkadaşlarını çağırınca, postanede iki grup arasında kavga çıktı. Kavga sırasında, Seydou Nourou Kente 3. kat penceresinden aşağıya atıldı. Kente yaralı şekilde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

OLAY BÜYÜDÜ
Senegallinin kafasının alın bölgesinde ezilme meydana geldiği, kalçasının da kırıldığı öğrenildi. Polise ifade veren Seydou Nourou Kente, "Sıra yüzünden bir kişi ile kavga ettim. O arkadaşlarını çağırınca, ben de çağırdım. Kavga sırasında biri kaldırıp beni pencereden aşağı attı" dedi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.