Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 10.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 10.11.2015 13:26
ABONE OL

'nde değişiklik

’nde önemli görev değişiklikleri yapıldı. İstihbarat Şube Müdürü görevden alınırken yerine Serdar Ali Sekkin atandı. Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne Ömer Kumlu getirilirken, Organize suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevine Gafar Demir atandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde değişiklik
'nde görev değişiklikleri yaşandı. Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan yardımcılıkları ve şube müdürlüklerinde bazı değişiklikler yaptı. En önemli değişiklik ise İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde yaşandı. Edip Vural görevden alınırken yerine Serdar Ali Sekkin getirildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde yeni yapılan görev değişikliklerine göre, İstihbarat Şube Müdürü Edip Vural mevcut görevinde alınarak İnterpol Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Yerine Serdar Ali Sekkin getirildi.

Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Hakan Sıralı Sultangazi ve Arnavutköy'den sorumlu İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı yapıldı. Yerine Ömer Kumlu atandı. Organize Şube Müdürü Ömer Burak Aktaş ise Güngören ve Zeytinburnu'ndan sorumlu İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı oldu. Onun yerine ise Gafar Demir getirildi.

Terörle Mücadele Şube Müdürü Kayhan Ay ise koltuğunu korudu. Bu şubede herhangi bir değişim yaşanmadı.
Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdür Yardımcısı Arzum Nazman Önleyici Hizmetler Şube Müdürü yapıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.