Bugünkü
Takvim

Erdoğan'nın masasındaki ayrıntı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başdanışmanı 'ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraftaki bir ayrıntı dikkatleri çekti.

  • Güncel
  • 10.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 10.11.2015 15:44
ABONE OL
Erdoğan'nın masasındaki ayrıntı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başdanışmanı 'ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraftaki bir ayrıntı gözlerden kaçmadı.

Varank paylaştığı mesajında şu bilgilere yer verdi: "Dün Cumhurbaşkanımızı arayan Başkan Obama ile bölgesel konular ele alındı. Yaklaşık 50 dk süren görüşmeden bir kare.." diye geçilen fotoğrafta masada duran Cumhurbaşkanı'nın masasında ilk kez görüldü.

RABİA İŞARETİ
Rabia İşareti Arapçada "dördüncü, dört" anlamına gelen "Rabia" kelimesi Mısır'da darbe karşıtı direnişinin sembolü oldu. Katliamdan bir kaç saat önce Rabiatul Adeviyye Meydanı'nı dolduran onbinlerce kişi elleriyle "dört" işareti yaparak mesajlarını dünyaya duyurmaya çalıştı. Direnişin sembolü olan Rabia işaretini Cumhurbaşkanı Erdoğan da sık sık kullanarak sürekli gündemde tutarak darbecilere en yüksek sesle karşı çıktı.

kalan karakter 1000

musti musti

baba baba adam

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır2
cevapla 10.11.2015 17:14
tevfik tevfik

ah cumhurbaşkanım ah size hayranım ,,ne güzel bir ALLAH ın kulusunuz, sizi sevmemek eldemi dua edin sonsuzluk aleminde size yakın olayım, ne olur,

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır2
cevapla 10.11.2015 16:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.