Bugünkü
Takvim

ölü bulundu

ABONE OL
Dövmeci ölü bulundu
Edirne'de lik yapan ve Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan 33 yaşındaki Onur Fidan'dan haber alamayan ailesi, dün gece yalnız yaşadığı müstakil eve gitti. İçeri girdiklerinde Fidan'ın cesedini bulan yakınları polis ekiplerine haber verdi. Savcılık ve polisin incelemesinin ardından Onur Fidan'ın cesedi otopsi için Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Polisin evde yaptığı incelemede ise bir miktar bonzai ve esrar maddesi ile 'şaşal' tabir edilen uyuşturucu madde içiminde kullanılan düzenek bulundu.

GEÇMİŞTE DE KULLANMIŞTI
Onur Fidan'ın 2013'te İstanbul'da 'kullanmak için uyuşturucu ve uyarıcı madde kabul etmek veya bulundurmak' suçundan tutuklandığı, yargılama sonrası dosya Yargıtay'a gönderilirken bir süre önce denetimli serbestlik uygulamasıyla serbest bırakıldığı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.