Bugünkü
Takvim

AB'nin İlerleme Raporu'nda övüldü

, 2015 İlerleme Raporu'nda Türkiye'nin Suriyeli sığınmacılara yardımlarından övgüyle söz edildi. Raporda, Türkiye'nin terör örgütüyle mücadelesine de vurgu yapıldı.

  • Güncel
  • 10.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 10.11.2015 16:06
ABONE OL
AB'nin İlerleme Raporu'nda Türkiye övüldü
Avrupa Birliği'nin (AB), Türkiye için hazırladığı 2015 İlerleme Raporu'nda Türkiye'nin Suriyeli sığınmacılara yardımlarından övgüyle söz edilirken, DAEŞ terör örgütüyle mücadelesine de vurgu yapıldı.

AB tarafından hazırlanan 2015 Türkiye İlerleme Raporu, Avrupa Parlamentosu (AP) Dış İlişkiler Komitesi'ne sunuldu. Tamamı bugün öğle saatlerinde bir basın toplantısı ile açıklanacak olan raporun özet bölümünde, Türkiye ile AB arasındaki dış ve güvenlik alanındaki işbirliğinin devam ettiği, Türkiye'nin DAEŞ terör örgütü ile mücadelede uluslararası koalisyona katıldığı belirtildi.

Türkiye'nin Irak ve Suriye'de gelen sığınmacılar için ''benzeri görülmemiş'' bir destek verdiği kaydedilen raporda, sığınmacı krizinin çözümü için Türkiye-AB Ortak Eylem Planı'nın hazırlandığı dile getirildi.

Türkiye için her yıl hazırlanan raporun ekonomi alanında ise Türk ekonomisinin ilerleme kaydettiği ve işleyen bir pazar ekonomisi olarak kabul edilebileceği belirtildi.

kalan karakter 1000

Kadir Sahinoglu Kadir Sahinoglu

bu Kadar hain cogalmis bu ülkede kimse görmedimi bunlari....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.11.2015 13:46
enar enar

İnanın; dışardaki Türkiye düşmanı devletler, içimizdeki satılmış ve hainlerle kıyaslanınca çok daha tutarlı ve insaf sahibi. İçeriyi düzeltmezsek işimiz hiç de kolay değil.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 10.11.2015 19:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.