Bugünkü
Takvim

Paralel medya tutuştu

'nün medya organı ve diğer paralel medya kuruluşları telaşa düştü. Gazeteye el konulacağı beklentisine giren paralel medya merkez binalarındaki tüm mallarını kiralık eşya olarak göstermeye başladı. Grubun diğer gazetesi Meydan ise, Şirinevler'de kiralanan yeni bir ofise taşındı.

  • Güncel
  • 09.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 09.11.2015 13:21
ABONE OL
Paralel medya tutuştu
Fetullahçı Terör Örgütü ()'ye bağlı Zaman Gazeesi ve diğer paralel medya kuruluşları, şirketlerine el konulacağı beklentisine girerek, Yenibosna merkez binadaki bütün taşınır-taşınmaz mallarını kiralık yaparak eşya kurtarmanın derdine düştü. Ayrıca gruba bağlı yayın yapan Meydan Gazetesi de merkez binadan taşınarak Şirinevler'de kiralık bir ofise yerleşti. ve için de yeni yerler bakmaya başlayan FETÖ medyası çaktırmadan kendi kurumlarının içini boşaltıyor.

Şişirme bir tirajla Türkiye'nin en çok satan gazetesi olduğu iddia edilen ve 600 bin gazetenin okunmadan yumurta kutusu yapılmak üzere hurdacıya satıldığı ortaya çıkan 'nde seçim sonrası tam bir panik havası hakim.

EL KOYMAYA KESİN GÖZÜYLE BAKILIYOR
Kendilerine muhalif isimlerin iş akitlerini fesh etmeye başlayan FETÖ'ye bağlı Zaman Gazetesi, Yenibosna'daki merkez binadaki bütün eşyaları kiralık gibi göstererek eşya kurtarmanın derdine düştü. Gazeteye olası bir el koyma durumuna karşı önlem almaya çalışan Zaman, binada bulunan ve yıllardır kuruma ait olan bütün taşınır ve taşınmaz eşyaları bir şirket üzerinden kiralıyormuş gibi düzenleme yaptı. Yani olası bir operasyonda Zaman Gazetesi'ndeki bütün eşyalar, kiralanan şirkete geri verilerek devletin el koymasının önüne geçilecek.

MEYDAN GAZETESİ, ŞİRİNEVLER MEYDANI'NA ÇEKİDİ
FETÖ medyasına bğalı olarak günlük olarak çıkarılan ve Zaman merkez binasında hazırlanan Millet Gazetesi de kimseye çaktırılmadan sessiz sedasız Şirinevler'de kiralanan bir ofise taşındı. Gazeteyi çıkaran bütün kadro ve ekipmanın Şirinevler'deki yeni ofisten kiralık eşyalarla çalışmaya başladığı kaydedildi.

SIRADA CİHAN HABER AJANSI VE IRMAK TV VAR
Kurduğu kirli ittifakla seçimlerde istediği sonucu alamayan ve büyük bir bozgun yaşayan FETÖ medyasının mal kaçırma işlemine devam edeceği söyleniyor. Zaman Gazetesi'ne bitişik bulunan Cihan Haber Ajansı'nda da benzer bir hazırlık olduğu, Cihan'ın taşınması için de Avcılar tarafından kiralık ofis bakıldığı kaydediliyor.

Yenibosna merkez binada bulunan Irmak TV'nin de en kısa zamanda başka kiralık bir ofise taşınacağı gelen duyumlar arasında. Yayın müdürlüğünü FETÖ imamlarından Süleyman Sargın'ın yaptığı Irmak TV'nin reji odasındaki yayın malzemelerinin tamamen sökülmüş ve taşınmaya hazır halde beklediği kaydedildi.

Kaynak: Sabah.com.tr

kalan karakter 1000

hakan hakan

cok sükür sonunda.Kapıları kapansın diye buna denir..hAİNLİK-KAHPELİK HEPSİ BUNLARDA

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır0
cevapla 09.11.2015 17:28
Uzak Ses Uzak Ses

Asagilik Varliklar - bunlarin medyasini kullanip destek verenler de ayni Türk-Düsman-Yarasalari!

Aynı Görüşte misiniz?
evet27
hayır1
cevapla 09.11.2015 14:48
adil adil

sahtekarlık

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır1
cevapla 09.11.2015 14:22
alemci alemci

tmsf nerdesin elini çabuk tut hükümetin bütün tapu ve noterlere talimat vermesi fetö terör örgütüne ait mal varlıklarının el teğiştirilmesi ve satış işlemlerinin yapılmaması için talimat vermesi genelge yayınlaması gerek halktan çalınan malların halkın devletinin hazinesine irat olarak dönmesi gerek bu zalimler ülke ekonomisine büyük zarar verdiler karşılığı alınmalı..

Aynı Görüşte misiniz?
evet25
hayır1
cevapla 09.11.2015 13:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.