Bugünkü
Takvim

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan mesajı

, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, milletin en zor zamanında liderlik ettiği istiklal ve istikbal mücadelesini başarıya ulaştırdığını belirterek, "Biz de bugün, ülkemizde ve bölgemizde yaşanan olaylar karşısında aynı dirayetle hareket ediyoruz, etmeye devam edeceğiz. Milletimizle birlikte, bir olarak, iri olarak, diri olarak, kardeş olarak, hep birlikte Türkiye olarak 2023 hedeflerimiz istikametinde mücadelemizi sürdürmekte kararlıyız" ifadesini kullandı.

  • Güncel
  • 09.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 09.11.2015 19:39
ABONE OL
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 10 Kasım mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 77. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Tüm dünyanın takdirini kazanmış istisna şahsiyetlerden biri olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün başkomutan olarak elde ettiği zaferlerle adını tarihe yazdırdığını vurgulayan Erdoğan, onun "en büyük eserim" dediği ve gelecek nesillere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni, ecdattan aldıkları güç ve ilhamla daha ileriye taşımak, daha güçlü, daha müreffeh bir ülke haline getirmek için mücadele ettiklerini belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin demokraside ve kalkınma mücadelesinde, özellikle son 13 yılda çok önemli mesafe kat ettiğine dikkati çekerek, şunları kaydetti:

"Bununla birlikte, coğrafyamızdaki bin yıllık varlığımızın her anında olduğu gibi bugün de milletimizin birliğine, ülkemizin bütünlüğüne yönelik saldırılarla karşı karşıyayız. Ülke ve millet olarak, varlığımıza yönelik tehditlerin üstesinden gelmek için yürüttüğümüz mücadelede verdiğimiz kayıpların, özellikle de şehitlerimizin acısını yüreğimizde taşıyoruz. Bu saldırılar karşısında, 'Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet' ilkesi etrafında sürdürdüğümüz mücadelenin başarıya ulaşacağından asla şüphemiz yoktur. Gazi Mustafa Kemal, bu milletin en zor zamanında liderlik ettiği istiklal ve istikbal mücadelemizi başarıya ulaştırmıştı. Biz de bugün, ülkemizde ve bölgemizde yaşanan olaylar karşısında aynı dirayetle hareket ediyoruz, etmeye devam edeceğiz. Milletimizle birlikte, bir olarak, iri olarak, diri olarak, kardeş olarak, hep birlikte Türkiye olarak 2023 hedeflerimiz istikametinde mücadelemizi sürdürmekte kararlıyız."

kalan karakter 1000

metin metin

tayyip babamız seninle birlikte ebede yürüyoruz, İNŞALLAH sen önderimizsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.11.2015 10:24
Vatansever Vatansever

Bizlerde vatandas olarak vatanimizin zor bir imtihandan gectigi zaman diliminde siz saygi deger önder liderler olarak her zaman izinizdeyiz. Allah yar ve yardimcimiz olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.11.2015 09:08
AY ve YILDIZ AY ve YILDIZ

Milletimizle birlikte, bir olarak, iri olarak, diri olarak, kardeş olarak, hep birlikte Türkiye olarak 2023 hedeflerimiz istikametinde mücadelemizi sürdürmekte kararlıyız." YASASIN KARDESLIK

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.11.2015 01:27
31 GS LI BABA 31 GS LI BABA

TURKIYENIN ATATURKTEN SONRA EN BUYUK LIDERI DUNYA LIDERI ERDOGAN

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 09.11.2015 20:32
KÖR TUĞRUL KÖR TUĞRUL

Aferin Sayın Cumhurbaşkanımıza Atatürk birlik beraberlik içinde vatanın bütünlüğünü devam ettirin.Çalışarak ileri gidin demiştir.Yerinde say marş yapanlarlar olursa bu Atatürk,e saygısızlıktır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 09.11.2015 19:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.