Bugünkü
Takvim

"Bütün amaçları Erdoğan'ı hapse attırmaktı"

2011'de Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan ve 2012'de tahliye olan , yapıya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

  • Güncel
  • 09.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 10.11.2015 01:57
ABONE OL
Bütün amaçları Erdoğan'ı hapse attırmaktı
2011'de Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınıp ardından tutuklanan ve 2012'de tahliye olan gazeteci , yapıya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. 17 yıl hapis cezası ile yargılanan Şener, 17-25 Aralık darbe girişimleri için "Bunların en büyük amaçları Tayyip Erdoğan, hapse attırmaktı. Başbakan'ı indirebilselerdi ben de hiç tartışmasız tekrar cezaevindeydim ve bir daha da ömür boyu çıkamazdım" dedi.

"SADECE DEVLETİ DEĞİL ÜLKEYİ ELE GEÇİRECEKLERDİ"
Posta gazetesi yazarı Nedim Şener, 2013 yılında 17-25 Aralık darbe girişimlerinde bulunan paralel yapının asıl amacının dönemin Başbakanı olan Cumhurbaşkanı 'ı hapse atmak olduğunu söyledi. Medya Radar sitesine konuşan Şener, Fethullah Gülen grubunu işaret ederek "Sadece devleti değil ülkeyi ele geçireceklerdi. Başbakan'ı indirebilselerdi ben de hiç tartışmasız tekrar cezaevindeydim ve bir daha da ömür boyu çıkamazdım." diye konuştu.

"SADECE BEN DEĞİL ÇOK KİŞİ İÇERİDEYDİ"
Şener, 17-25 Aralık süreci için şunları söyledi: "O operasyonlar istedikleri gibi gerçekleşse ve devamında Başbakan'ı indirebilselerdi ben de hiç tartışmasız tekrar cezaevindeydim ve bir daha da ömür boyu çıkamazdım. O zaman ayrı bir örgüt şeması oluşturup ilgili, ilgisiz herkesi hapse tıkacaklardı. Bakın yeni yeni ortaya çıkıyor kimleri hangi sahte gerekçelerle dinlemişler. İşadamlarını, gazetecileri herkesi yasadışı terör örgütü diye dinlemişler. Herkes hakkında arşiv tutmuşlar. Ben değil çok kişi içerdeydi şimdi.

"EN BÜYÜK AMAÇLARI TAYYİP ERDOĞAN'I HAPSE ATTIRMAKTI"
Sadece devleti değil ülkeyi ele geçireceklerdi. Çünkü sizi yazdıklarınızdan ötürü düşman gibi görüyor. Sana terörist, darbeci diyorlar benim bu dedikleri olmadığımı görmek için bu ülkede yazılı bir hukuk var onu okumak lazım, eğer bunu bir kör değilse hatta kör bile olsa kabartma yazı ile okur ve bu adam terörist değil der. Ama adamlar seninle ilgili sahte deliller üretiyor ve savcı da bunların sahte delil olduğunu bile bile tutukluyor. Ve cezaevinde kendinizi buluyorsunuz. Bunların en büyük amaçları Tayyip Erdoğan, hapse attırmaktı."

kalan karakter 1000

AY ve YILDIZ AY ve YILDIZ

Kendileri kazmak istedikleri kuyuya INSALLAH kendileri girer. Satilmis haydutlar hesap vermeli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 10.11.2015 01:16
misafir misafir

çok doğru bir tesbit.ama bunu çok kişi biliyor.biliyorda daha halada arkasından gidenlere ne demeli.yoksa hani derler ya eli mahkum diye.işte öyle birşeymi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 09.11.2015 21:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.