Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 08.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 08.11.2015 16:05

Erdoğan o ailenin banka borcunu ödedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, köpek hediye ettiği Yozgatlı 9 yaşındaki hayvansever ’ı telefonla aradı. Hediye için Cumhurbaşkanı'na teşekkür eden Ömer Faruk kefil olduğu bir kredi borcu yüzünden annesinin 3 ay hapis cezası aldığını anlatınca, 'ın talimatıyla anne Zahide Yıldırım'ın banka borcu sorunu da çözüldü.

Erdoğan o ailenin banka borcunu ödedi
Yozgat'ta yaralı bir köpeği tedavi ettirmek için Yozgat Devlet Hastanesi'ne götüren Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Ömer Faruk Yıldırım, bu davranışının basına yansıması üzerine geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gitmişti. Külliyede Türkiye'nin tüm illerinden davetlilerin yer aldığı Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna katılan Ömer Faruk, o görüşme sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bir köpek istemişti. Bunun üzerine Erdoğan, önceki gün aileye Bekir Bozdağ aracılığıyla terrier cinsi bir köpek göndermişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.