Bugünkü
Takvim

'nin ilk beş hedefi

Başbakan Davutoğlu'nun kuracağı yeni hükümetle beş kritik konuda hızla yol alınması hedefleniyor. 2019 yılına kadar izlenecek yol haritasında yeni anayasa, ekonomik dönüşüm, güçlü diplomasi, Milli Birlik ve Kardeşlik Süreci ve dev projeler ön planda. Ayrıca kabinede revizyon ve yeni bakanlıklar geliyor.

  • Güncel
  • 08.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 08.11.2015 10:52
ABONE OL
AK Parti'nin ilk beş hedefi
Hazırlıkları süren 64. Hükümet programında, 4 yıllık yapılacaklarla birlikte, 2019 seçimleri sonrasındaki 4 yılda izlenecek yol haritası ve 2023 hedefleri de yer alacak.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, görevi devralır almaz kabinede revizyon için düğmeye basacak. Bu kapsamda, yeni kabinede mevcut tecrübeli isimlerden önemli bir kısmının yer alması bekleniyor. MYK'dan ve Genel Başkan Yardımcılarından da bazı isimlerin bakan yapılacağı belirtiliyor. Bununla birlikte, parti yönetiminde de değişiklik söz konusu olacak. Ayrıca AK Parti, milletvekili sayısını 317'ye çıkardığından, Grup Başkanvekilliği sayısı da 5'e çıkacak. Bu kapsamda, Meclis yönetiminde de bazı değişiklikler olacağı belirtiliyor.

kalan karakter 1000

ergun mintas ergun mintas

öncelıkle iyi çalışmalar sizi hergun wepten okuyorum sizden bır rıcam olacak bunuda duyurursanız sevınırım banka faizlerininde cok yuksek olması vatandası etkılıyor bu konudada yardımcı olursanız sevınırım iyi çalısmalar

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır2
cevapla 08.11.2015 16:30
asker asker

Ülkemiz için hayırlı olsun...

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır2
cevapla 08.11.2015 10:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.