Bugünkü
Takvim

Kırmızı yılan!

Gezi eylemlerinde 'Kırmızı Fularlı Kız' olarak sahneye çıktı! Doğan medyası tarafından cici, masum ve sevimli olarak tanıtıldı. Ancak o cici kız 'nın sözde elebaşısı olan Murat Karayılan'ın 'özel kalemi' yapıldı!

ABONE OL
Kırmızı yılan!
Kaos lobisi, 'ndaki ağaçları bahane etti. Türkiye'yi karıştırmak istedi. Bu sırada sahneye çıkan isimlerden biri de 'di. Kırmızı fuları ile dikkat çeken Karacagil, "Kırmızı Fularlı Kız" olarak akıllarda yer edindi. Gezi olayları sırasında 'ın medya grubunda kendini gösterdi. Hatta , CNN Türk'teki programında Karacagil'i ekrana getirip masum, neşeli, örnek biri olarak gösterdi. Ancak Özdemir'in cici kız olarak gösterdiği o kız, terör yuvasında terfi etti! Geçen yıl kanlı terör örgütü 'ya katılan Karacagil, teröristbaşı Murat Karayılan'ın gözüne girdi. Cemal kod adlı teröristbaşı "Kırmızı Fularlı Kız"ı özel kalemi yaptı! Karacagil'in kanlı örgütün Avrupa'daki "diplomatik faaliyetlerinden" sorumlu olacağı ortaya çıktı. Ancak kanlı örgütteki bu "atama" diğer kadın teröristlerin tepkisine yol açtı. Kadın teröristler "Torpilli" atamayı başka bir teröristbaşı olan Cemil Bayık'a şikayet etti.Teröristbaşı Murat Karayılan Gezi'nin provokatörleri arasında yer alan Ayşe Deniz Karacagil'i kendine özel kalem yaptı.


kalan karakter 1000

hakanet hakanet

orada özel kalem demek eminim çok kişi biliyor ama yinede kırmızı fularlı kız meğer başkaymış yani tam bir şermota diyebiliriz yolu açık olsun olacak oğluda pinço olur

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 08.11.2015 00:55
SAMI SAMI

BU ZAVALLI VATAN IN EN BUYUK DUSMANI,HERZAMAN ICIMIZDEKI VATAN HAINLERI OLMUSTUR

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 07.11.2015 23:31
Vatan sever Vatan sever

Bu dogan medyasinin cici kizi degilmiydi

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 07.11.2015 23:12
adsız adsız

şerefsiz ermeni tam örgütünü bulmuş kara çakalın pardon karayılanın kalemini elinden hiç düşürmez

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır1
cevapla 07.11.2015 21:13
sariyerli sariyerli

artik karayilanin kalemini elinden birakmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır1
cevapla 07.11.2015 17:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.