Bugünkü
Takvim

Jaweed: "Gezi'de bizi kandırdılar"

AK Parti'nin seçim şarkısı 'Geliyor Halk Geliyor AK'ı söyleyen Rapçi , konusunda kandırıldıklarını belirterek, "Gezi olayları sırasında imza attığım şarkı için pişmanım. Gençler üzerinde algı operasyonu yapıldı" açıklaması yaptı.

  • Güncel
  • 31.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 31.10.2015 13:45
ABONE OL
Gezi'de bizi kandırdılar
Katıldığı yarışma programı sayesinde adını duyuran Rapçi takma isimli Tolga Cavit Güner, na ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gezi'de kandırıldık diyen Zeo, sosyal medya kullanılarak gençler üzerinde algı operasyonu yapıldığını söyledi.

Zeo Jaweed o karanlık süreçle ilgili şu açıklamalarda bulundu:
"Gezi olayları sırasında benim jenerasyonum içinde sosyal medyayı aktif kullanan gençler üzerinde algı operasyonu yapıldı. Tabii bunu idrak edebilmek ve olayın perde arkasını öğrenmek biraz zaman aldı."

BİR HATA VARDI

"O süreç içerisinde vatanını seven bir Türk genci olarak ben de bir şarkı yaptım. Ama pişmanım. O işin o dönem arkasındaydım fakat bir yerde bir hata olduğunu anladım. Evet, o sıralar kandırıldım."

İSTİKRAR VAR

"Araştırıyorsun, ediyorsun, bir hata yapıldığı ortaya çıkıyor. Çünkü işin aslına bakıldığında ortada bir istikrar, geçmişe bakınca bir duruş ve ilk defa 2023 hedefi gösterilerek geleceğe bir yatırım var."

BÜTÜNLÜK VAR

"Tek bir isteğim var: Geleceğe bırakacağımız bir şeyler olmalı. Bu manzarayı ve bütünlüğü bozmamalıyız. AK Parti için yazdığım şarkıyı bu duygularla kaleme aldım ve bir gecede tamamladım."

KURUŞ ALMADIM

"Seçim şarkısı için AK Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın'dan teklif geldi. 10 günde eseri tamamladık. Ne ben, ne stüdyo çalışanları, ne de müzisyenler bu şarkı için tek kuruş almadık. Bu bizden bir hediyedir."

KARALIYORLAR

"Şarkıyı hediye ettik çünkü bu vicdani bir durumdu. Çünkü AK Parti'ye karşı müthiş bir karalama kampanyası olduğunu gördüm. Üçüncü havaalanı, üçüncü köprü hep karalandı."

kalan karakter 1000

izmirden izmirden

helal olsun sana

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 01.11.2015 00:11
daad daad

Helal

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır0
cevapla 31.10.2015 15:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.